صفحه اصلي > راهنمای مشترکین > معرفی خدمات > رسانه تعاملی 

رسانه تعاملی

 

 

رسانه تعاملی  ( IP-MEDIA و IP-TV )           کد محصول:0000-0010-0044-6921 و  7264-0023-0044-6921

1- معرفی:

شبکه یکپارچه متعامل ایرانی (شیما) به عنوان اولین رسانه تعاملی در کشور ، سیستم تلویزیونی دو سویه‌ای است که در یک زمان امکان برقراری ارتباط دو طرفه بین مخاطب و رسانه را برقرار می‌سازد.

در IP TV این امکان وجود دارد که برنامه‌های زنده را در هر زمان که مایل هستید تماشا کنید (برای مثال برنامه را متوقف کنید ، به عقب ببرید و جلو بزنید ) شبکه‌های خاص را تماشا کنید ، موسیقی و فیلم سفارش دهید ، بازی‌های مهیج انجام دهید و از ویژگی‌های منحصر به فرد بسیاری همچون ضبط ویدئوی شخصی (PVR) ، لیست علاقه مندی‌ها ، یادآوری ، سرویس پیام رسانی ، خدمات پزشکی،اطلاعات به روز ترافیک ، اخبار هواشناسی ، اوقات شرعی و ... برخوردار شوید . همچنین با استفاده از این سرویس می‌توان فیلم ، سریال‌های تلویزیونی و موسیقی ایرانی یا خارجی را به دلخواه انتخاب کرد . این آرشیو مجموعه‌ای از ژانرهای مختلف و پرطرفدار ، فیلم‌های به یاد ماندنی تا جدید ترین آلبوم‌های موسیقی و سریال‌های پربیننده تلویزیون را در بر می‌گیرد .

 

-    تجهیزات مورد نیاز:

  • ADSL شرکت مخابرات(این سرویس بر روی هر سرعتی قابل واگذاری است)
  • دستگاه Set Top Box ویژه IPTV

 

این سرویس در حال حاضر فقط در مناطق 2 و 8 مخابراتی شهر تهران به شرط اینکه فاصله کابلی مشترک تا مرکز مخابراتی بیشتر از5/2کیلومتر نباشد قابل ارائه می‌باشد.   

2- نحوه ثبت نام:

این سرویس در حال حاضر تنها در مناطق مخابراتی 2 و 8 واگذار می‌گردد و مشترکینی که مرکز مخابراتی آنها در این مناطق می‌باشد , می‌توانند به یکی از روش‌های زیر اقدام به ثبت نام و دریافت سرویس مذکور نمایند :

مراجعه حضوری به مرکز مربوطه در مناطق مخابراتی2 و 8 ( برخی مراکز مخابراتی مناطق شهرداری 1-2-3-6-7-11 )

از طریق تماس با شماره تلفن 88051519(شرکت شیما)

 

مدارک مورد نیاز:

ارائه کپی کارت ملی زمان تحویل و نصب دستگاه Set Top Box

 

 

سهام

قیمت پایانی سهام: 5625
قیمت روز قبل: 5358