پنج شنبه ٢١ آذر ١٣٩٨ |

 
 
 
  موقعیت فعلی شما در پرتال
صفحه اصلي > تعالی سازمانی 
 
 
 
 
قیمت پایانی سهام: 4154
قیمت روز قبل: 4201
درصد تغییر: 1.12
حجم معامله: 8.176M
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

مشارکت کارکنان مخابرات تهران در تصمیم سازی های سازمانی

 

 

امیرحسین جلالت - مدیر عامل شرکت مخابرات استان تهران در سلسله نشست های کاری خود ، با حضور در بخش های مختلف شرکت ، بر لزوم تعامل دوسویه وبی واسطه با مدیران و مشارکت دادن تمامی کارکنان شرکت اعم از رسمی ، قراردادی وبخش خصوصی در تصمیمات قابل اجرا و مطابق با سیاست های تدوین شده استراتژی شرکت تاکید می کند.


در آخرین نشستی که در اداره کل مخابرات منطقه پنج برگزار شد، مهندس صیدی با اشاره به مغفول ماندن نظرها و پیشنهادها کارکنان که در گیرودار بروکراسی اداری وسلسله مراتب سازمانی گرفتار شده است ،خواستار خارج شدن از این وضعیت شد.


بدیهی است مشورت و تعامل در ابعاد اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و به طور کلی تمام ابعاد مرتبط و موثر بر تعالی انسانی راهگشا و سازنده بوده ودر رفتار سازمانی و پیشبرد اهداف و راهبردهای مدون نهادها وشرکت ها اثر گذار خواهد بود.


به طور یقین و با توجه به تجربه ای موفق سازمان های بزرگ خدماتی در ایجاد فضای تعاملی دوسویه میان مدیران وکارکنان که باعث ایجاد حس مشارکت و و موثر بودن در تصمیمات شرکت می شود، لازم است تا ضمن بررسی موانع مشارکت کارکنان ، روش های جذب این مشارکت مورد واکاوی و بازبینی قرار گیرد.


بدون تردید استفاده از نظرات و پیشنهادها ی دلسوزانه که منبعث از روحیه مسئولیت پذیری و حسایست داشتن به محیط کاری است ، پویایی و نشاط سازمانی را تقویت کرده و مسیر پیشرفت شرکت را به ویژه در شرایط رقابتی موجود، هموار تر خواهد کرد.


دفتر روابط عمومی شرکت درنظر دارد در راستای وظایف ذاتی خود که اطلاع رسانی دوسویه به مدیران و کارکنان دردرون سازمان است ، با انجام گفت وگوهایی با دست اندرکاران کمیته نظام پیشنهادها ی شرکت ، روند اجرای وظایف و کارکردهای این کمیته را با هدف تقویت نظام پیشنهاد ها و افزایش تعاملات درون سازمانی به انجام رساند.


درهین راستا از تمامی همکاران شرکت درخواست می شود پرسش ها ، نقطه نظرها وپیشنهادهای خودرا پیرامون نظام پیشنهاد های شرکت ، با تحریریه پیام تهران آنلاین در میان گذاشته تا با طرح موضوع در گفت و گو با مسئولان و دست اندرکاران نظام پیشنهادها به نتایج راهگشا و کاربردی دست یابیم.

 


١٣:٢٣ - دوشنبه ١٢ بهمن ١٣٩٤    /    عدد : ٨١١٦٨    /    تعداد نمایش : ١١٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
كلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به شرکت مخابرات استان تهران می باشد... Copyright © 2012 tct.ir. All Rights Reserved