صفحه اصلي > اخبار > اخبار نمایشگاه بین المللی تلکام 2016 

اخبار > پرداخت SLA از سوی مخابرات به بانک ها

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت ارتباطی ژرف نگر خبر داد:

پرداخت SLA از سوی مخابرات به بانک ها

مدیرعامل شرکت ارتباطی ژرف نگر از برنامه ریزی برای تبدیل سرویس برنز بانک ها به سرویس سطح نقره ای و پرداخت خسارت به آنها خبر داد.

به گزارش ستاد خبری گروه مخابرات،حمید یزدانی با بیان این مطلب،در تشریح فعالیت های شرکت متبوع خود گفت:از سال 1378 با همکاری شرکت مخابرات به تامین تجهیزات تخصصی شبکه بانکی کشور پرداخته ایم که این تجهیزات نوع خاصی از تجهیزات به شمار می روند که در تامین نیازهای مشترکان تجاری دنیا سهم بالایی را به خود اختصاص داده است.

وی با اشاره به کارآمدی این شیوه در ارائه خدمات به بانک ها و رضایتمندی نظام بانکی کشور از این خدمات متذکر شد:طی این سال ها با توسعه این سرویس در میان بانک ها به بالغ بر 40 میلیون مشترک بانکی رسیدیم که با بهره گیری از این تجهیزات پهنای باند کاملا اختصاصی در اختیار آنها قرار می گیرد که به هیچ عنوان اشتراکی با شبکه های دیگر نداشته و پهنای باند مربوطه به شکل 100 درصدی در اختیار بانک های طرف قرارداد قرار می گیرد.

 

یزدانی با تاکید بر پایداری و امنیت بالایی که با بهره گیری از این شیوه برای بانک ها فراهم می شود،اظهار کرد:با توجه به نیاز بالای بانک ها ما اکنون آمادگی توسعه پهنای باند خود را داشته و حتی اعلام آمادگی کرده ایم که برای ارائه خدمات خود به ارائهSLA نیز بپردازیم.

 

رئیس هیات مدیره شرکت ژرف نگر همچنین عنوان کرد:در حال حاضر سرویسی که از سوی ما به بانک ها ارائه می شود سرویس برنز است اما این آمادگی وجود دارد که ازین پس سرویس سطح نقره نیز واگذار شده و بر این اساس در برابر قطعی های خارج از حد قرارداد SLAپرداخت شود.

 

وی با بیان اینکه درسطح نقره خدمات حداکثر زمان قطعی مجاز چهار ساعت در طول ماه خواهد بود،از سرمایه گذاری 40 میلیاردی برای ایجاد این تغییرات خبر داد

 


١٢:٣٩ - دوشنبه ٥ مهر ١٣٩٥    /    عدد : ٨٧٤٢٥    /    تعداد نمایش : ٥٨٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سهام

قیمت پایانی سهام: 3055
قیمت روز قبل: 3015