صفحه اصلي > اخبار > اخبار نمایشگاه بین المللی تلکام 2016 

اخبار > حضور متنوع ترین سامانه مسابقات و نظرسنجی های آنلاین درتلکام 2016

 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور متنوع ترین سامانه مسابقات و نظرسنجی های آنلاین درتلکام 2016

مدیرعامل «نت رای» با بیان اینکه محتوای نت رای تماماً توسط مردم طراحی شده، چشم انداز این مجموعه را تبدیل شدن به بزرگترین و پرمخاطب ترین سامانه نظرسنجی مسابقه و پیش بینی در ایران عنوان کرد.

مهدی زیودار در گفت گو با خبرنگار ستاد خبری گروه مخابرات ایران با بیان اینکه سامانه مسابقات و نظرسنجی «نت رای» به عنوان مجموعه ای دانش بنیان توسط فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف از سال گذشته طراحی و تولید شده درباره اهداف و دلایل اصلی طراحی این سامانه گفت: انجام تحقیقات بازار و کسب و کار با هزینه های زیادی توسط کسب و کارها و صاحبان بیزینس انجام می شد که مجموعه ما این خلا را با هزینه های بسیار پایین تری پوشش داده است.

وی افزود: سرانه مطالعه در کشور در مقایسه با استانداردهای بین المللی خیلی بالا نیست که ما در این سامانه برای افزایش اطلاعات عمومی مردم و تشویق به کتابخوانی از مفاهیمی مثل یادگیری با رویکرد حل مساله وبازیکاری استفاده کردیم.

زیودار با بیان اینکه اکثرا مخاطبان و مشتریان ما در حال حاضر عموم مردم هستند گفت:با توجه به اینکه شرکت سرمایه گذاری اول سازان سهام غالب «نت رای» را خریداری کردند بنابراین تجاری سازی آن نیز همزمان با آغاز تلکام 2016 کلید خورد.

*مخابرات ایران از مشتریان مهم «نت رای» است

مدیرعامل سامانه نت رای با اشاره به قابلیت های مهم این سامانه اظهار کرد: در این سامانه تمامی کسب و کارها صفحه اختصاصی یا کانال نطرسنجی خود را می توانند داشته باشند که در این صفحه از تمامی قابلیت های پلتفرم اعم از برگزاری نظرسنجی ،مسابقه و جشنواره استفاده می کنند،در این زمینه یکی از مشتریان مهم ما مخابرات ایران است که در صفحه اختصاصی خود به آدرس netray.ir/tci اقدام به نظرسنجی کرده و جوایز نفیسی نیز برای این مسابقات و نظرسنجی در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: برای عموم مردم در بخش مسابقه سوالاتی داریم و در قسمت پیش بینی نیز پیش بینی هایی توسط مردم صورت می گیرد و در عین حال سیستم های پاداشی نیز در این سامانه تعریف شده است.

زیودار با بیان اینکه هزینه استفاده از عموم سرویس های نت رای رایگان است و حتی برای ثبت نام نیز پاداشی برای مردم در نظر گرفته می شود، سیستم بازکاری را از جمله مهمترین انگیزه های مردم برای ورود به سامانه برشمرد و گفت: کاربران می توانند در رقابتی که انجام می شود، امتیاز خود را دریافت کنند و این امتیازها در نهایت به کالای واقعی تبدیل شده و به عنوان جایزه به برندگان اعطا می شود.

مدیرعامل «نت رای» با بیان اینکه محتوای نت رای تماماً توسط مردم طراحی شده، چشم انداز این مجموعه را تبدیل شدن به بزرگترین و پرمخاطب ترین سامانه نظرسنجی مسابقه و پیش بینی در ایران عنوان کرد.

به گفته وی این مجموعه به عنوان سامانه جامع مسابقه،نظرسنجی و جشنواره های متنوع در حال حاضر رقیب خاصی ندارد و افزایش تعداد مخاطبان و توسعه سامانه از اهداف مهم مجموعه محسوب می شود.

زیودار همچنین اظهار کرد: سرویس های مسابقات پیامکی که در زمینه خدمات ارزش افزوده و اپراتورهای تلفن همراه انجام و در حال حاضر با عدم اقبال مردم روبرو شده در این سامانه بازطراحی و در قالب وب اپلیکیشن طراحی شده است.

وی ادامه داد: این خدمت خوبی است که شرکت های CP و SP می توانند از این پلتفرم استفاده کنند برای اینکه فعالیت خود را رونق دهند و در اصل ما هزینه ای از آنها نمی گیریم، ولی زمانی که بخواهند جایزه ای بدهند باید تایید «نت رای» را داشته باشند.

مدیرعامل «نت رای» در عین حال بیان کرد: شرکت ها لازم نیست هزینه ای را برای تحقیقات بازار بدهند و می توانند از صفحه اختصاصی خود در این سامانه استفاده کنند


١٤:٢٩ - دوشنبه ٥ مهر ١٣٩٥    /    عدد : ٨٧٤٣٩    /    تعداد نمایش : ١٤١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سهام

قیمت پایانی سهام: 4004
قیمت روز قبل: 3968