صفحه اصلي > اخبار > اخبار نمایشگاه بین المللی تلکام 2016 

اخبار > همه فعالان تجاری حداقل یک اتصال از مخابرات دارند.

 


  چاپ        ارسال به دوست

همه فعالان تجاری حداقل یک اتصال از مخابرات دارند.

مدیر امور تجاری شرکت مخابرات ایران تاکید کرد: ما به دنبال ارائه خدمات یکپارچه و مطمئن برای بخش اقتصادی و تجاری کشور هستیم.


به گزارش خبرنگار ستاد خبری گروه مخابرات ایران، سیامک لواسانی در همایش معرفی طرح توسعه و بهینه سازی شبکه Tellabs و ارائه خدمات SLA به مشترکین تجاری که در حاشیه برگزاری نمایشگاه تلکام 2016 برگزارشد گزارش مختصری پیرامون فعالیت های مرکز عملیات فنی و تجاری شرکت مخابرات ارائه داده و گفت: سرمایه گذاری ها پیرامون پروژه مشارکتی Tellabs با مشارکت شرکت ژرف نگر و شرکت های مخابرات ایران انجام می شود.

وی افزود: همزمان با آغاز به کار مرکز عملیات فنی و تجاری، ارائه خدمات یکپارچه و مطمئن به بخش های اقتصادی و تجاری کشور در دستور کار امور تجاری قرار گرفت.
وی درباره مزیت بخش های اقتصادی و تجاری و اهمیت این بخش توضیح داد: حدود 90 درصد اقتصاد کشور در این بخش بویژه بخش دولتی و قرارداد و تمام فعالیت های این بخش نیازمند زیربنای ارتباطی امن و فراگیر است.

مدیر امور تجاری شرکت مخابرات ایران درباره مزیت های نسبی مخابرات ایران نیز گفت: مخابرات تنها اپراتور فراگیر در سراسر کشور است و ما اپراتور همیشه آشنا هستیم و هیچ فعال تجاری نیست که حداقل یک اتصال از مخابرات نداشته باشد.

لواسانی همچنین با تاکید بر ارتقای کیفیت مخابرات به عنوان یکی از برنامه های مهم گفت: در این راستا در برنامه تحولی که براساس اصل مشتری مداری تدوین شده به دنبال آن هستیم که مرغوبیت، کیفیت و تنوع خدمات را افزایش دهیم و در کنار آن قیمت خدمات متناسب و به صرفه باشد.

وی همچنین تصریح کرد: ما خودمان را به جلب اعتماد مشتریان متعهد می دانیم و برای این منظور برنامه ی توسعه ای در نظر گرفته شده که به زودی شاهد بروز نتایج آن خواهیم بود.


١٥:٠٠ - سه شنبه ٦ مهر ١٣٩٥    /    عدد : ٨٧٥٠٧    /    تعداد نمایش : ٦٤٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سهام

قیمت پایانی سهام: 3799
قیمت روز قبل: 3795