صفحه اصلي > اخبار > نمایشگاه تلکام 2018 

اخبار > برنامه ریزی برای ارائه مودم های اقساطی به مشترکان در فروش ویژه تانوما

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران خبر داد:

برنامه ریزی برای ارائه مودم های اقساطی به مشترکان در فروش ویژه تانوما


مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار کرد:با توجه به قیمت بیش از ۵۰۰ هزار تومانی مودم های مربوط به فیبر نوری امکانی در نظر گرفته شده تا خرید این مودم ها برای مشترکان با اقساط یک ساله و حتی بیشتر صورت گیرد.

به گزارش ستاد خبری گروه مخابرات، سید مجید صدری همزمان با دومین روز نمایشگاه تلکام در جمع خبرنگاران حاضر شده و به پاسخگویی به سئوالات آنها پرداخت.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در صحبت های خود درباره طرح فروش ویژه تانوما اظهار کرد:اگر بخواهیم درآمدهای شرکت مخابرات را افزایش دهیم باید در گام اول به سرویس های ارزش افزوده توجه داشته باشیم که در همین راستا بحث فروش ویژه خدمات فیبرنوری را از همین نمایشگاه استارت زدیم.

وی ادامه داد: البته برای ارائه این سرویس چند مشکل وجود داشت از جمله اینکه هزینه کابل کشی برای منازل رقم به نسبت بالایی می شد که این رقم از سوی شرکت مخابرات ایران تقبل شد و حداقل تا پایان مهر ماه برای مشترکینی که برای استفاده از این خدمات ثبت نام می کنند این هزینه ها رایگان خواهد بود.

صدری قیمت مودم های FTTH را دیگر مشکل این حوزه دانست و افزود: برای دریافت اقساطی هزینه های مودم نیز برنامه ریزی هایی صورت گرفته تا این هزینه ها در اقساط ۱۲ ماهه یا حتی بیشتر دریافت شود.

وی تاکید کرد:مردم باید تفاوت بین سرویس فیبر نوری و ADSL را حس کنند.ما نیز برای بهره گیری از خدمات فیبر نوری قیمت ها را فوق العاده کاهش داده ایم و قیمت سرویس های ما از ۴۰ هزار تومان شروع شده و مشترکان می توانند پس از اتمام حجم خود به خرید حجم اضافه بپردازند آنهم با پرداخت جداگانه هزینه ها و بدون آنکه این مبلغ روی فیش های آنها محاسبه شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین متذکر شد:برای تامین تجهیزات این بخش نیز قراردادهایی با تولیدکنندگان داخلی منعقد شده است و شرکت مخابرات تلاش دارد تا پایان سال جاری یک و نیم و تا شهریور ماه سال آینده دو و نیم میلیون پورت فیبر نوری ارائه کند.

 


٠٨:١٥ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠١٤٩٢    /    تعداد نمایش : ٣٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سهام

قیمت پایانی سهام: 3799
قیمت روز قبل: 3795