صفحه اصلي > اخبار > نمایشگاه تلکام 2018 

اخبار > برگزاری کلاس آموزشی معرفی زنجیره تامین شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کلاس آموزشی معرفی زنجیره تامین شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام

کلاس آموزشی "معرفی زنجیره تامین شرکت مخابرات ایران" با حضور بازدید کنندگان نمایشگاه تلکام ۲۰۱۸ و تعدادی از تامین کنندگان در سالن شماره ۶ مخابرات ایران برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری گروه مخابرات ایران، براساس جدول زمانبندی برگزاری کلاس های آموزشی شرکت مخابرات ایران، صبح امروز، پنجشنبه ۱۲ مهرماه ۹۷ از ساعت ۱۰ الی ۱۱ صبح کلاس "معرفی زنجیره تامین شرکت مخابرات ایران" با هدف تبیین مسیر حرکت این حوزه با رعایت شعار استفاده از کالای داخلی در سالن شماره ۶ گروه مخابرات ایران برگزار شد.

دکتر صدقی، مدرس این کلاس، به تشریح فرآیند عملکردی معاونت پشتیبانی و زنجیره تامین شرکت مخابرات ایران پرداخت و افزود: هنگامی که لزوم تهیه محصول توسط حوزه تجاری اعلام می شود، ما باید پس از آن با توجه به آیین نامه ها و الزامات قانونی و بالادستی به شناسایی تامین کننده خاص آن محصول بپردازیم و پس از ارزیابی های فنی براساس شاخص های تعیین شده، او را برای تامین تجهیزات مورد نیاز به شرکت معرفی کنیم.

وی برگزاری جلسات و کلاس های آموزشی این حوزه را به منظور تبیین مسیر حرکت و پیاده سازی روش ها و الگوهای فرآیندی ضروری دانست و گفت: خروجی این کلاس ها باید به ارتقاء سطح تامین کنندگان شرکت مخابرات ایران بیانجامد.

 


٠٨:٢١ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠١٤٩٧    /    تعداد نمایش : ٩٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سهام

قیمت پایانی سهام: 4004
قیمت روز قبل: 3968