صفحه اصلي > اخبار > اطلاعیه های داخلی 

اخبار > اطلاعیه شماره 1 دفتر هماهنگی کمیته های انضباطی کار شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه

 


  چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه شماره 1 دفتر هماهنگی کمیته های انضباطی کار شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعهدفتر هماهنگی کمیته های انضباطی کار شرکت مخابرات ایران به منظور تبیین اصول و قوانین برگزاری سومین دوره انتخابات اعضای کمیته های کار در شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:


برگزاری انتخابات برای انتخاب اعضای جدید کمیته های انضباط کار


در راستای اجرای ماده 27 قانون کار و لزوم تشکیل کمیته انضباط کار در شرکت های خصوصی مشمول این قانون می بایست به منظور رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان ( همانند هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان دستگاه ها و سازمان های دولتی ) نسبت به تشکیل کمیته انضباطی اقدام نمایند . در این راستا فرایند برگزاری سومین دوره انتخابات کمیته های مذکور در سطح شرکت مخابرات ایران و شرکت های تابعه از تاریخ 94/11/17 اعلام می دارد :
ترکیب اعضاء
اعضاء کمیته انضباطی متشکل از 5 نفر عضو بوده که 2 نفر توسط مدیرعامل ( کارفرما ) منصوب می شوند و 3 نفر دیگر انتخابی هستند که از بین آنها 2 نفر نماینده کارکنان و یک نفر نماینده سرپرستان( پست های کارشناس مسئول و بالاتر ) انتخاب می شوند .
تبصره : شرکت هایی که دارای شورای اسلامی کار یا انجمن صنفی هستند ، نماینده کارکنان توسط شورا یا انجمن صنفی معرفی می شوند .
مدت عضویت :
مدت زمان عضویت در کمیته انضباطی 2 سال می باشد ، اما در صورت عزل ، استعفاء، قطع رابطه خدمتی یا فوت هر یک از اعضاء اصلی، برابر مقررات مربوطه ، عضو علی البدل جایگزین می گردد .
شرایط عضویت در کمیته :
- داشتن تابعیت ایرانی
- اشتغال در یکی از مشاغل سازمانی
- دارا بودن حداقل دو سال سابقه متوالی یا متناوب در آن شرکت
- التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی
- عدم وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی غیر قانونی
- حسن شهرت
- عدم سمت مدیریتی ( منظور از مدیریت ، اعضای اصلی و علی البدل هیات مدیره ، مدیرعامل ، قائم مقام مدیرعامل ، مدیر و سرپرستان واحد می باشد . ) این بند، ویژه نماینده کارکنان است .
نحوه ثبت نام
از همکاران واجد شرایط که تمایل به عضویت در کمیته مذکور را دارند تقاضا می شود در تاریخ های 94/11/24 و 94/11/25 با مراجعه به سامانه انتخابات به نشانی www.evote.tci.ir، نسبت به اعلام کاندیداتوری خود اقدام نمایند؛ تا پس از طی مراحل قانونی، وضعیت شرکت آنان در انتخاب کمیته مذکور مشخص شود . تاریخ برگزاری انتخابات نیز 94/12/16 به صورت الکترونیکی می باشد .
سامانه انتخابات :
نحوه ورود به سامانه کمیته انضباطی وارد کردن کد ملی در دو بخش نام کاربری و رمز عبور است. همکاران محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت و سامانه اینترنتی شرکت مخابرات ایران به نشانی : www.tci.ir و www.tcie.ir مراجعه فرمایند و در صورت نیاز با شماره تلفن 3017-021 ارتباط برقرار نموده و پس از وارد کردن عدد 8 سئوالات حقوقی خود را با کد ( 1 ) و سئوالات فنی خود را با کد ( 2 ) مطرح نمایند.

 


١٥:٣٨ - چهارشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٤    /    عدد : ٨١٤٩٧    /    تعداد نمایش : ٣٠٩٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سهام

قیمت پایانی سهام: 3843
قیمت روز قبل: 3817