صفحه اصلي > اخبار > اخبار توسعه 

اخبار توسعه

 


مسئولیت اجتماعی انسان در عصر هوش مصنوعی
وقتی در مورد هوش مصنوعی حرف زده می‌شود، هراسی در لابه‌لای مکالمه‌ها از تصور آینده‌ای ویران احساس می‌شود؛ آینده‌ای که در آن ربات‌ها غلبه دارند، مشاغل انسان‌ها را گرفته‌اند و خودسرانه عمل می‌کنند.
 يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
6 مرکز مخابراتی توسعه می یابد
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهید سعادتمند، شهید رمضانی، مالک اشتر، سیدالشهدا، شهرقدس و صفادشت از تاریخ 30 دی ماه آغاز می شود.
 يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بورس به اوج رسید/ نماد مخابرات ایران همچنان بیشترین تاثیر مثبت را بر بورس دارد
معاملات بازار سرمایه در نخستین روز هفته در حالی به پایان رسید که شاخص کل بازار برای نخستین بار به رقم ۴۰۹ هزار و ۹۶۲ واحد رسید که رکورد جدیدی برای این بازار محسوب می‌شو د و نماد مخابرات ایران همچنان از جمله نمادهایی است که بیشترین تاثیر مثبت را بر بورس گذاشتند.
 يکشنبه ٢٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نویدها و چالش‌های عصر هوش مصنوعی
شاید اکنون پس از گذشت شصت سال از پیدایش پدیده هوش مصنوعی و فراز و نشیب‌های پیش روی آن زمان اوج و شکوفایی این مقوله فرارسیده باشد. امروزه اخبار مبتنی بر ظهور ابزارهایی که عملکردهای فرابشری داشته باشند هرروز بیش از گذشته به گوش می‌رسند. هوش مصنوعی اکنون بسیاری از برنامه‌های کاربردی دنیای واقعی را محقق کرده است و کارکردهای مختلفی از خود نشان داده است که برخی از آن‌ها عبارتند از شناسایی صورت و چهره‌های افراد برای ترجمه صحبت‌های آنان و راه انداختن برنامه‌های کاربردی همچون siri و Alexa همگی از کارکردهای این مقوله در عصر حاضر هستند.
 شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
4 مرکز مخابراتی توسعه می یابد
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابراتی شهدای هفتم تیر، شهر جدید پرند، شهید کرمی و یوسف آباد سیرفی از تاریخ 29 دی ماه آغاز می شود.
 شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در معاملات روز چهارشنبه بورس نیز، سهام مخابرات تاثیر مثبت داشت
نماد‌هایی که بیشترین تاثیر را در شاخص بورس گذاشت گروه بانکی ها، مخابراتی‌ها و صنایع فلزی بود و نماد‌های پر بیننده بانکی ها، خودرویی‌ها و فولادی‌ها معرفی شد.
 شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نگاهی به وضعیت استفاده از محاسبات لبه در شرکت‌های مخابراتی
اینترنت و شبکه در طی چهار دهه اخیر ظهور کرده، تکامل‌یافته و رایانش ابری و اخیراً پردازش لبه را ارائه داده است تا نیازهای متغیر کاربران و موارد استفاده بیشتری را پوشش دهد. پردازش ابر موج جدید زیرساخت مراکز داده است که از ۵G و اینترنت اشیا قدرت می‌گیرد و تجربه‌های آموخته از رایانش ابری را نیز به کار می‌گیرد؛ اما همه‌چیز ختم به رایانش ابری نمی‌شود؛ محاسبات لبه حرف جدیدی برای گفتن دارد و با توجه به قدرتی که دارد، پیش‌بینی می‌شود تا سال‌های آینده، ابر را کمرنگ و کمرنگ‌تر کند.
 شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات مرحوم نهری
عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات مرحوم نهری از تاریخ 28 دی ماه آغاز می شود.
 چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تحول در خانه‌های هوشمند سال ۲۰۲۰
گسترش سریع فناوری و اینترنت، به پیشرفت روزافزون فناوری هوشمند خانگی کمک می‌کنند و پیش‌بینی می‌شود که این پیشرفت در سال جاری بیشتر شود.
 چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش قیمت‌ها در بورس ؛ با تاثیر مثبت مخابرات ایران
روند رو به رشد شاخص بورس در ساعات ابتدایی معاملات امروز تندتر بود اما این روند به مرور کندتر شد و در نهایت شاخص کل این بازار در پایان معاملات امروز ۳۸۷۴ واحد رشد کرد. در بازار امروز بانک ملت، مخابرات ایران، ملی صنایع مس ایران، پتروشیمی نوری و ایران خودرو نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را داشت .
 چهارشنبه ٢٥ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

سهام

قیمت پایانی سهام: 5868
قیمت روز قبل: 5625