صفحه اصلي > اخبار > اخبار توسعه 

اخبار > برگزاری اولین همایش معاونین و ناظرین مالی شرکت مخابرات ایران

 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری اولین همایش معاونین و ناظرین مالی شرکت مخابرات ایران

اولین همایش معاونین و ناظرین مالی شرکت مخابرات ایران و مخابرات‌های مناطق سراسر کشور روزهای پنج‌شنبه و جمعه، 5 و 6 مهرماه 97 به میزبانی مخابرات منطقه البرز در شهرستان کرج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، در این همایش که با حضور مهندس یافتیان عضو هیئت‌مدیره شرکت، مهندس راسخ معاون مالی و جمعی از مدیران ارشد و ناظرین مالی مخابرات های مناطق سراسر کشور برگزار شد، راهکارهای اجرایی به‌منظور توسعه شرکت در بخش‌های مختلف مالی ازجمله حسابرسی، لاوصولی‌ها ، بهینه‌سازی درآمدها و تعامل بیشتر تمام مناطق مخابراتی کشور مورد تبادل نظر قرار گرفت.

مهندس یافتیان در این همایش با اشاره به اینکه ناظرین مالی شرکت، بازوان اجرایی مدیران ارشد هستند تأکید کرد: با استفاده از اطلاعات صحیح و نظارت دقیق بر امور مالی شرکت به سمت شکوفایی پیش خواهد رفت و در غیر این صورت مشتری به سراغ دیگر رقبا می‌رود.

وی ضمن اشاره به تأکید مدیرعامل و هیئت‌مدیره مخابرات ایران جهت عقد قراردادهای شرکت با خدمات اول و شسکام، افزود: ناظران مالی شرکت به‌منظور عقد قراردادهایی باکیفیت بالا، نظارت کافی و مثمر ثمر در عقد قراردادها از جهت‌های مختلف ازجمله مقرون‌به‌صرفه بودن را باید در نظر داشته باشند.


عضو هیئت‌مدیره شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: نظارت کافی در امور مالی به جهت وصول مطالبات مخابرات و حل مشکل نقدینگی، پیگیری موارد مربوط به لاوصولی‌ها و اخذ مفاصاحساب تأمین اجتماعی و پیگیری کارهای توسعه و سرمایه‌گذاری به‌منظور تضمین درآمد از مهم‌ترین وظایف معاونت مالی شرکت است.

وی همچنین یادآور شد: همکاری با سازمان حسابرسی و تقویت حسابرس‌های داخلی و جدی گرفتن تکالیف مربوط به مجمع و پیگیری امور مربوط به هیئت‌های حل اختلاف مالی از دیگر موارد مهمی است که توسط ناظرین مالی شرکت با پشتکار و تلاش روزافزون باید انجام شود.

مهندس راسخ، معاون مالی و امور مجامع شرکت مخابرات ایران نیز در این همایش با اشاره به لزوم برگزاری جلسات ویدیو کنفرانس هفتگی و هم‌افزایی بیشتر در بخش مالی مخابرات گفت: شرکت مخابرات ایران به‌عنوان بسترساز ارتباط اپراتورهای مختلف همواره باید اطلاعات مالی و حسابرسی خود را به‌روزرسانی کرده و این امر با توجه به حضور شرکت در بورس و لزوم انتشار اطلاعات ضروری‌تر است.

وی در همین زمینه افزود: معاونت مالی و بخش‌های مختلف آن باید با تعامل بیشتر و استفاده از ظرفیت‌های محیطی، تلاش دوچندانی را برای تحقق درآمد انجام دهند که در این مسیر استفاده از استانداردهای حسابرسی، کمیته راهبری و جلسات هفتگی تأثیرگذار است.

مهندس راسخ با بیان اینکه همایش بعدی ناظرین مالی مخابرات‌های مناطق سراسر کشور در ابتدای فصل زمستان برگزار خواهد شد، گفت: نقش دولت الکترونیک و فناوری اطلاعات در پیشرفت و توسعه کشور بدون جایگزین است و حوزه مالی نیز در این فرایند به جهت تحقق و تضمین درآمد نقش حیاتی دارد.
گفتنی است در پایان این همایش، مهندس راسخ و مدیران ارشد پاسخگوی سوالات ناظرین مالی مناطق بودند


١٠:١٦ - يکشنبه ٨ مهر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠١٣٩٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سهام

قیمت پایانی سهام: 2666
قیمت روز قبل: 2687