صفحه اصلي > اخبار > اخبار توسعه 

اخبار > نشست توجیهی طرح نظارت مردمی برای ساماندهی تجهيزات مخابراتی تهران برگزارشد

 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست توجیهی طرح نظارت مردمی برای ساماندهی تجهيزات مخابراتی تهران برگزارشد

 

نشست توجیهی و تعاملی نحوه فرایند اجرای طرح نظارت مردمی برای ساماندهی تجهيزات مخابراتی تهران،با حضورمعاونان فنی و نمایندگان مناطق هفتگانه مخابرات تهران  یکشنبه ششم آبان 97 در سالن نشست های دفتر روابط عمومی برگزارشد.

به گزارش پیام تهران آنلاین در این نشست، ذوالفقاری مدیرکل دفتر روابط عمومی ضمن تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی و خیر مقدم به حاضران،   هدف از اجرای طرح "نظارت مردمی برای ساماندهی تجهيزات مخابراتی" را در راستای پیشبرد اهداف متعالی شرکت و خدمت بیش از پیش به مشتریان مخابرات منطقه تهران دانست و گفت: این طرح  به صورت آزمایشی به تازگی آغاز شده است و امید آن است که با تعامل همکاران و شهروندان بتوانیم اهداف در نظر گرفته شده برای این برنامه را به اجرا درآوریم.

 در این نشست ابراهیمی رییس اداره تحقیقات و مطالعات و خالقی کارشناس این اداره، در توضیحاتی فرایند ارسال و چگونگی ثبت و پیگیری آن در سامانه ارتباط مردمی 2021 راتشریح کردند.

گفتنی است معاونان و کارشناسان فنی مدعو دراین نشست در ارتباط با نقاط ضعف و قوت طرح نظارت مردمی برای ساماندهی تجهيزات مخابراتی تهران و روند رفع مشکلات احتمالی آن، به بحث و تبادل نظر با مدیرکل و کارشناسان دفتر روابط عمومی پرداختند.

خبرمرتبط:

نظارت مردمی برای ساماندهی تجهيزات مخابراتی تهران

عکس_ترابی


٠٩:٠٥ - دوشنبه ٧ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٠١٨٦٨    /    تعداد نمایش : ٥٢٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سهام

قیمت پایانی سهام: 2820
قیمت روز قبل: 2956