صفحه اصلي > اخبار > اخبار توسعه 

اخبار > حضور فعال شرکت مخابرات ایران در گستره ارتباطات کشور در سال ۱۳۹۷

 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور فعال شرکت مخابرات ایران در گستره ارتباطات کشور در سال ۱۳۹۷

 

 

شرکت مخابرات ایران با افزایش کانال های اطلاع رسانی و تعامل با صاحبان رسانه، افزایش تولید اخبار و اخذ رتبه اول در بین اپراتورهای ارتباطی و کسب رتبه اول در جشنواره تبلیغات در ایران در سال ۹۷-۹۶ ، حضور فعال و تاثیرگذاری در مجموعه رسانه و ارتباطات کشور در سال ۱۳۹۷ داشته است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، ثبت لوگوی شرکت مخابرات ایران پس از ۶۵ سال ، مدیریت یکپارچه تبلیغات به صورت کشوری با کاهش هزینه ها و پرهیز از موازی کاری، کسب مقام نخست شرکت مخابرات ایران در رتبه بندی ۵۰۰شرکت برتر در بین اپراتورهای ارتباطی و انجام یکپارچه نقش های مسوولیت اجتماعی درقالب مدل بین المللی ایزو ۲۶۰۰۰ و کسب مدال طلا از سازمان بین المللی CSR از دستاوردهای شرکت در سال گذشته بود.

همچنین، تغییر رویکرد مجله ارتباطات و انتشار مطالب علمی، فرهنگی و اجتماعی حوزه ICT در قالب فصلنامه، انجام نظرسنجی ها برای ارایه راهکارهای مناسب در جهت پیشبرد اهداف شرکت و انتخاب شعار برندینگ با عنوان « ارتباطی فراگیر» از دستاوردهای مخابرات بوده است.

 در حوزه امور مشتریان نیز، سامان دهی مراکز تماس مشریان خانگی (۲۰۲۰ )، صدور دستورالعمل ساده سازی ارائه خدمات تلفن ثابت و ADSL و ابلاغ به مناطق. تکمیل اطلاعات مشتریان تلفن ثابت، کاهش تلفن های بدون کارکرد، طراحی و پیگیری ساماندهی مراکز پاسخگویی ۱۱۸ از اقدامات موثر مجوعه مخابرات ایران در سال ۱۹۳۷ بود.

 


٠٨:١٠ - شنبه ١٠ فروردين ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٣٧٠٦    /    تعداد نمایش : ٢١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سهام

قیمت پایانی سهام: 3968
قیمت روز قبل: 4020