صفحه اصلي > اخبار > اخبار توسعه 

اخبار > نشست هم اندیشی مخابرات منطقه تهران با نیروی انتظامی و دادسرای ویژه جرایم مخابراتی

 


  چاپ        ارسال به دوست

نشست هم اندیشی مخابرات منطقه تهران با نیروی انتظامی و دادسرای ویژه جرایم مخابراتی

نشست هم اندیشی مخابرات منطقه تهران با نیروی انتظامی و دادسرای ویژه جرائم مخابراتی جهت پیشگیری از سرقت و تخریب تجهیزات مخابراتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه تهران، همزمان با هفته نیروی انتظامی، نشست هم اندیشی فرماندهان آگاهی، بازپرس ویژه دادسرای جرائم مخابراتی، رییس مرکز کنترل فرماندهی تهران بزرگ، جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ، معاون پلیس پیشگیری تهران بزرگ و سرکلانتری های نیروی انتظامی و با حضور مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، معاونان و مدیران مخابرات روز دوشنبه 15 مهر ماه در مخابرات تهران برگزار شد.

در این نشست، ملک جعفریان ضمن تجلیل از تلاش ها و خدمات پلیس و قوه قضاییه در زمینه پیشگیری از سرقت و تخریب تجهیزات مخابراتی، به اهمیت ارتباط و ضرورت حفظ و صیانت از بستر های ارتباطی و مخابراتی موجود در استان تهران جهت ارائه سرویس های جدید مخابراتی بر بستر فیبر نوری به شهروندان اشاره کرد.

مهندس ملک جعفریان در خصوص اهمیت پایداری شبکه و ارائه سرویس به شهروندان و سازمان های دولتی و خصوصی اظهار داشت: تخریب و سرقت تجهیزات مخابراتی منصوبه در سطح معابر شهری و روستایی موجب نارضایتی مشتریان و تحمیل هزینه به مخابرات برای بازسازی و راه اندازی مجدد ارتباطات خواهد شد.

وی در راستای مسئولیت های اجتماعی و تکریم ارباب رجوع، ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه نیروی انتظامی و دادسرای تهران به دلیل تعامل دو سویه با مخابرات تهران، خواستار توسعه و تقویت این تعاملات شد.

بر اساس این گزارش، حسینیان مدیر کل حراست مخابرات منطقه تهران ضمن ارایه گزارشی از روند همکاری های متقابل، از تلاش شبانه روزی عوامل نیروی انتظامی و قضایی در راستای کشف سرقت ها و تخریب ها و خسارات وارده به تجهیزات مخابراتی و ایجاد امنیت پایدار تشکر و قدردانی کرد.

ادیبی مدیر کل حقوقی مخابرات منطقه تهران نیز از روند پیگیری پرونده های مربوط به مخابرات و همکاری متقابل از دادسرای ویژه جرائم مخابراتی تقدیر کرد.

همچنین بازپرس ویژه جرائم مخابراتی بر لزوم اهمیت و حساسیت مجموعه قوه قضاییه و دادستانی تهران بر حفظ و صیانت از اموال دولتی و عمومی تاکید کرد.

در پایان این نشست، فرماندهان نیروی انتظامی حاضر در جلسه در خصوص الزامات پیشگیری از سرقت کابل و تجهیزات و راهکارهای جدید مخابرات برای نگهداری و حفاظت بهتر آنها پیشنهاداتی را ارائه کردند.


 


١٢:١٢ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٥٣٦٩    /    تعداد نمایش : ٣٢٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سهام

قیمت پایانی سهام: 5625
قیمت روز قبل: 5358