صفحه اصلي > اخبار > مقالات 

مقالات

 


معاون سازمان فناوری اطلاعات:
۱۳ مخاطره استفاده از فیلترشکن ها
معاون امنیت فضای تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات ایران مخاطرات امنیتی استفاده از فیلترشکن‌ها در کشور را تشریح کرد و گفت: آلودگی گسترده کاربران و نشت اطلاعات از جمله این مخاطرات است.
 سه شنبه ١ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نمایندگان مجلس و کارشناسان فاوا در گفت و گو با «ایران :
آیا تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس ضرورت دارد
بتازگی خبری انتشار یافت مبنی بر اینکه تعدادی از نمایندگان با امضای نامه‌ای درخواست تشکیل «کمیسیون ویژه فضای مجازی» را به مجلس شورای اسلامی داده‌اند. درخواست کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس، در حالی مطرح می‌شود که کمیته ارتباطات کمیسیون صنعت، معدن و تجارت و کمیسیون فرهنگی مجلس مسائل فضای مجازی در بخش فرهنگی و سخت افزاری و نرم‌افزاری را بررسی و پیگیری می‌کنند.
 چهارشنبه ١٩ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
شیوه هوشمندسازی مدارس تغییر می کند
گروه هوشمند سازی مدارس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش پیش نویس طرح شیوه نامه هوشمندسازی مدارس را تدوین کرد.
 شنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پنج روش رمزگذاری برای امنیت کسب‌وکارها
امنیت سایبری یکی از بزرگترین نگرانی‌های کسب و کارهای مدرن است و هکرها که طی چند سال گذشته جسورتر و مرموزتر شده‌اند، برای آسیب زدن به کسب و کار به منظور ایجاد تخریب هرچند کوچک یا سرقت چند کارت اعتباری همیشه در کمین نشسته‌اند.
 يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
چطور از هویت مجازی خود حفاظت کنیم
هویت یک کاربر متشکل از کلیه اطلاعاتی است که نشان دهنده وی باشد از این رو محرمانه بودن و حفاظت از آن می‌تواند شما را از گزند آسیب‌ها و تهدیدات مرتبط با فضای سایبر در امان نگه دارد.
 شنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
هیچ وقت تسلیم نشوید،همه چیز از شما شروع می شود
سالن اجلاس سران، میزبان جمعی از مدیران، کارشناسان و کارآفرینانی بود که برای ارتقاء سطح کیفی حرفه خود، پای صحبت استادان و بزرگان دنیای کسب و کار، بازاریابی و موفقیت نشستند. در «همایش توانمندسازی مدیران»، دکتر احمد روستا، پدر علم بازاریابی ایران؛ دکتر محمد بلوریان، دکترای مدیریت تبلیغات؛ دکتر احمد حلت، دکترای روانشناسی تربیتی؛ دکتر کامران صحت، دکترای بازاریابی؛ استاد وحید حاجی زاده، بنیانگذار روابط کار در ایران و مهندس عماد گوگانی، نویسنده کتاب «انفجار با دست خالی» ؛ تیم استادان این دوره را تشکیل دادند. مباحث و موضوعات متنوع، کاربردی و موثری در این همایش ارائه شد که راهگشای افراد بسیاری در بخش های گوناگون است. این نشست با هدف توانمند سازی مدیران، کارفرمایان، فعالان اقتصادی و کسب و کار و ارتقاء دانش مدیریت فردی و شغلی، توسعه مهارت های فردی و بهبود عملکرد سازمانی و هر آنچه که برای پیشرفت و ارتقاء افراد ضروری است؛ برگزار شد. خلاصه ای از آنچه که در این نشست ارائه شد را در ادامه می خوانید.
 چهارشنبه ٨ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نگاهی به تحلیل موسسه IHS Markit در مورد وضعیت رشد مخابرات
یکی از چشم‌اندازهای رشد در اقتصاد جهانی، صنعت مخابرات است. بر اساس شاخص‌های کلان اقتصادی IHS Markit متوسط رشد اقتصاد جهانی در سال ۲۰۱۷ حدود 3.2 درصد بوده است که نسبت به سال گذشته 2.5 درصد رشد داشته است و تولید ناخالص داخلی نیز در سال ۲۰۱۸ 3.2 درصد رشد و در سال ۲۰۱۹ 3.1 درصد رشد را تجربه خواهد کرد.
 چهارشنبه ٨ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نگاهی به روندهای مخابراتی سال ۲۰۱۸
روندهای رشد متعددی را در صنایع مخابراتی و رسانه‌ای شاهدیم؛ اما در سال ۲۰۱۸ شاهد چه روندهایی خواهیم بود؟
 دوشنبه ٦ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
چند درصد ایرانی‌ها به اینترنت دسترسی ندارند؟
رشد جهشی کاربران اینترنت در ایران طی پنج ساله گذشته غیرقابل انکار است. در کنار این مساله اما باید دید سرانه دسترسی به اینترنت و همینطور سرانه حجم اختصاص یافته به هر ایرانی برای اینترنت داخلی و بین‌المللی در چه وضعیتی است.
 يکشنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب‌پذیری اپراتورها در برابر استخراج ارزهای دیجیتالی
اپراتور تی موبایل به تازگی اعلام کرده است که بارها در معرض سوءاستفاده مجرمان سایبری و هکرها به منظوراستخراج ارزهای دیجیتالی همچون بیت‌کوین قرار گرفته است.
 يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

سهام

قیمت پایانی سهام: 2197
قیمت روز قبل: 2207