چاپ        ارسال به دوست

مشارکت 71 درصدی کارکنان شرکت های مخابرات استانی در پیمایش فرهنگ سازمانی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، پیمایش فرهنگ سازمانی شرکت های مخابرات استانی 4 مرداد ماه آغاز و با استقبال با شکوه کارکنان شرکت های مخابرات استانی دیروز 5 مرداد 93 به پایان رسید.

محمدعلی باطنی، معاون توسعه سرمایه انسانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، ضمن تشکر از حضور فعال کارکنان شرکت های مخابرات استانی، هدف از این پیمایش را شناسایی وضعیت موجود سازمان از بعد فرهنگ سازمانی عنوان کرد و گفت: پس از اجرای این پیمایش باید کاری کنیم که دیدگاه کارکنان به عنوان ارایه دهندگان اصلی خدمات به مشتری با هدف مشتری مداری تغییر کند.

وی برای فرهنگ سازمانی مجموعه شرکت مخابرات ایران دو وظیفه برشمرد و افزود: نخست شناسایی وضع موجود و نگاه کارکنان از بعد فرهنگی و دوم تعریف صحیح وضع مطلوب و مقایسه آن با وضع فعلی ارزش های سازمانی از وضایف این پروژه به حساب می آیند.
معاون توسعه سرمایه انسانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین اعتقاد دارد پروژه فرهنگ سازمانی با هدف مشتری مداری و جلب رضایت ایشان ، فاصله بین وضع موجود و مطلوب سازمان از لحاظ فرهنگ سازمانی را شناسایی و بررسی می کند.

گفتنی ست، استان های آذربایجان شرقی ، خراسان شمالی و مرکزی در بین تمامی استان ها، به ترتیب بالاترین مشارکت در این پیمایش را داشتند.
17

 


١٥:٣٧ - دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٣    /    عدد : ٦٢٦٨٦    /    تعداد نمایش : ١٢٢٣


کاربر مهمان
1393/05/11 7:41
0
0
از تهران بنویسید چند درصد بوده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
دسته‌بندی اخبار داخلی

دسته بندی مطالب

اشتراک در خبرنامه پیام آنلاین

با عضویت در خبرنامه پیام آنلاین از آخرین مطالب بلاگ و رویدادهای مهم دنیا با خبر شوید