يکشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٦ |
همکاران گرامی با تماس از تلفن ثابت با شماره 72721 و فعال سازی طرح اکوکال، تنها با 2000 تومان در ماه، از تخفیف تا ۵٠٪؜ در تمامی مکالمات بالای 5 دقیقه به مقصد تلفن ثابت و همراه اول برخوردار شوید.
 
:: بهره وری

ضرورت و اهميت پژوهش و جایگاه آن در جامعه

پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به منظور گسترش فرهنگ «پژوهش» درجامعه و ارج نهادن به مقام شامخ «پژوهشگران»، ‪۲۵‬ آذر از سوی «شورای فرهنگ عمومی» کشور به نام «روز پژوهش» نامگذاری شد. وزارت «علوم، تحقیقات و فناوری» نیز از سال ‪ ۱۳۷۹‬چهارمین هفته آخر آذر ماه را به نام هفته پژوهش نامگذاری کرد.:: سراج

دیدار اعضا انجمن اسلامی با سرپرست حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران

دیدار اعضا انجمن اسلامی با سرپرست حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران:: داخلی

سمینارآموزشی CRM نوین همراه اول برگزارشد

سمینار آموزشی آشنایی با " DIGITAL CRM "به همت معاونت مشتریان ارتباطات سیار و همیاری اداره کل خدمات پس از فروش معاونت تجاری مخابرات منطقه تهران یکشنبه 26 آذر96 در سالن همایش های شهید یگانه شادمان برگزار شد.:: داخلی,تربیت بدنی

فراخوان تست رایگان از همکاران در مجموعه ورزشی شهدای مخابرات (شادمان)

همکاران عزیز اعم از شاغل و بازنشسته رسمی، قراردادی و بخش خصوصی می توانند با در دست داشتن اصل کارت شناسایی مخابرات و ملی از ساعت 9 صبح الی 14 برای انجام تست رایگان سلامت به مجموعه ورزشی شادمان مراجعه نمایند.:: منطقه6,مهرگان

برگزاری کانتر فروش طرح مهرگان در مرکز دانشگاه و اندیشه سه در مخابرات منطقه 6

سجادي نژاد -"طرح مهرگان" و کانتر فروش سرویس های نوین مخابراتی در محدوده مراکز دانشگاه و اندیشه 3در منطقه 6 به اجرا در آمد.:: ایران
:: منطقه4

برپايي كانتر هاي فروش و بازاريابي مهرگان در منطقه ٤

كانتر هاي فروش و بازاريابي مهرگان در سطح مراكز اداره کل مخابرات منطقه 4 برپا شد.:: سراج

حضور مسئولان ایثارگران وزارت ارتباطات و مخابرات ایران در حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران

مسئولین ایثارگران وزارت ارتباطات و مخابرات ایران با حضور در حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران با سرپرست این حوزه دیدار کردند.:: بسیج

دیدار همکاران امور ایثارگران با سرپرست حوزه مقاومت بسیج

دیدار همکاران امور ایثارگران با احقاقی سرپرست اداره حوزه مقاومت بسیج:: دنیای IT

فروش بسته‌های قدیمی اینترنت مخابرات ممنوع شد

معاون مخابرات ایران درباره تعرفه‌های جدید مخابرات برای اینترنت ثابت گفت: فروش جدید شرکت مخابرات براساس تعرفه‌های جدید بوده و فروش بسته قدیمی ممنوع است.سایر مطالب

این مساله که کودکان نوپا به فشار دکمه و تماشای فیلم علاقمند هستند، بهانه خوبی برای آمادگی آنها در استفاده از ابزارک‌های دیجیتال مانند رایانه یا تلفن همراه هوشمند محسوب نمی‌شود. بنابر توصیه کارشناسان ...

شرکت مخابرات ایران با انتشار جدولی تعرفه‌های جدید اینترنت پرسرعت این شرکت را بعد از تصویب مدل اینترنت غیرحجمی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد.

حسگر عکاسی دوربین های گوشی های هوشمند دچار ضعفی است که در قالب یک نابهنجاری کوچک ظاهر می شود و از آن می توان به عنوان ابزار شناسایی هویت استفاده کرد.

در پی درج سوالاتی از سوی کاربران اینترنت در شبکه اجتماعی اینستاگرام، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شفاف سازی درخصوص مصوبه جدید اینترنت پرداخت.

سجادي نژاد -"طرح مهرگان" و کانتر فروش سرویس های نوین مخابراتی در محدوده مراکز مالک اشتر ، توحید ، دانشگاه ، حافظ ، شهید کرمی در منطقه 6 به اجرا در آمد.

اینترنت پرسرعت (ADSL) مخابرات منطقه تهران در روز 26 آذرماه دچار اختلال می شود.

« جین شین جیو تسو » نوعی طب سنتی چینی است . در این نوع طب ، به کمک روش‌های ساده اما بسیار مؤثر و با ماساژ انگشتان دست می‌توان برخی بیماری‌ ها را درمان کرد .

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره اینترنت پرسرعت مشترکان کم‌مصرف توضیح داد: هر چند امکان استفاده از سرویس‌های موبایل برای دسته‌ای از مشترکین که نیاز به سرعت بالا و حجم کم دارند، وجود دارد اما...

مصور

اولین جلسه سمینار آموزشی با عنوان بستر انتقال فیبر نوری و پروتکل GPON شنبه 25 آذر 96 در سالن همایش های شهیدیگانه شادمان برگزار شد .

.

وظیفه رجیستر کردن دستگاه موبایل برعهده فروشنده است؛ خریدار باید سریال دستگاه مورد نظر را به سامانه همتا اعلام و از رجیستر بودن آن اطمینان حاصل کند

تحقیقات جدید نشان می دهد موبایل و وای فای با ایجاد اشعه های غیر یونیزه حوزه های مغناطیسی خطر سقط جنین در زنان باردار را افزایش می دهند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از تجهیز همه استانهای کشور به بالن بومی اینترنت خبر داد.

به گزارش ایرنا، آیت الله کاظم صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران گفت: ترامپ و رژیم صهیونیستی با اهداف شومی که منظور کرده بودند ایجاد فتنه در کشورهای اسلامی را دنبال می‌کردند اما یاوه گویی ترامپ باعث اتحاد کشورهای اسلامی در بعد مقاومت شد .

در حسرت تو خون شده چشم نگارها

سمینارآموزشی "شناخت مبانی و تجهیزات GPON و نحوه طراحی کابل کشی فیبر نوری داخل منازل " در سالن همایشهای شهید یگانه ( شادمان )برگزار می شود.

تجلیل از همکاران شرکت کننده مسابقات جشنواره طوبی در اداره کل فناوری اطلاعات

اعضای انجمن اسلامی با سرپرست حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران دیدار و گفت وگو کردند.

سجادي نژاد -"طرح مهرگان" و کانتر فروش سرویس های نوین مخابراتی در محدوده مراکز فرداسدی ، دانشگاه ، محسنیان و اداره مخابر ات شهریار اندیشه 4 و 5 در منطقه 6 به اجرا در آمد.

کانتر فروش FTTH ،طرح های جدیدADSL ، VDSL و طرح مهرگان طی روزهای هفته جاری از شنبه تا چهارشنبه در مراکز اداره کل مخابرات منطقه هفت به اجرا درآمد.

با توجه به فرایند تنظیم و تصویب درخواست های ماموریت های روزانه در سیستم جامع منابع انسانی HRIS و پرداخت حق ماموریت بر اساس گزارش های مربوطه،

با عنایت به پیاده سازی نظام مدیریت عملکرد از ابتدای سال 95از طریق سیستم HRIS از کلیه همکاران محترم دعوت می شود نسبت به تکمیل فرم نظرسنجی مربوط به نحوه ارزیابی پایان دوره اول سال

حفظ امنیت فیزیکی رایانه ها در منزل و محل کار، دغدغه ای جدی است و بسیاری از افراد فراموش می کنند که باید رایانه خود را در زمان دور شدن از آن قفل کنند.

.

بایدهای قواعد بین المللی در حوزه افتا، با نگاهی به آینده" روز چهارشنبه 29 آذرماه 1396 از ساعت 14 الی 17 در سالن اجتماعات پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) برگزار می شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، گفت: در قالب تعرفه‌های جدید اینترنت اگر مشتریان تنها اقدام به استفاده از ترافیک داخلی کرده باشند، دقیقا حجم منصفانه یا FUP قابل استفاده است.

یک کارشناس حوزه تجارت الکترونیک با اشاره به تاثیر افزایش سرعت اینترنت در افزایش رشد تولید ناخالص داخلی در کشورها بر نقش مهم اقتصاد دیجیتالی در تقویت جایگاه اقتصادی کشورها تاکید کرد.

یک اپلیکیشن پیامرسان دو قابلیت جدید عرضه کرده که یکی از آنها به کاربر اجازه می دهد پاسخ هریک از افراد گروه را به طور خصوصی برای او ارسال کند.

وزیر ارتباطات گفت: تا دهه فجر امسال، همه شهرهای کشور به نسل سوم (۳G ) و نسل چهارم (۴G) موبایل متصل می شوند.

مراسم ختم مرحومه حاجیه خانم فاطمه غلامزاده مادر مهندس کبیری مدیرکل مخابرات منطقه هفت امروز چهارشنبه 22 آذر در مسجد حضرت فاطمه زهرا (س) واقع در خیابان آزادی ، بلوار استاد معین ، بین طوس و دامپزشکی برگزار می شود.

جلسه آموزشی فرهنگ مصرف بهینه آب در منطقه هشت با حضور کارشناس سازمان آب دوشنبه 20 آذر 96 در نمازخانه ساختمان ستادی این اداره کل برگزار شد.

شهروندان برای خرید سرویس اینترنت پرسرعت(ADSL) و محصولات مخابراتی در تهران با سامانه فروش اینترنت مخابرات منطقه تهران (2020) تماس حاصل نمایند.

.

سخنگوی شرکت مخابرات ایران، گفت: پرتال تجاری شرکت مخابرات ایران با امکانات مختلف و روبه گسترش از جمله استفاده از سرویس‌های چندرسانه‌ای در خدمت مشتریان است.

در جلسه مشترک وزیر ارتباطات با اپراتورهای تلفن همراه، درباره مشکل قطع شدن ارتباط در مناطقی از تهران، مقرر شد در این مناطق تا رفع مشکل، مکالمات زیر 10 ثانیه هزینه‌ای برای مشترکان نداشته باشد.

یک شرکت ژاپنی برای جلوگیری از اضافه کاری و وادار کردن کارمندانش به ترک دفتر کار بعد از پایان ساعت کار، قصد دارد از یک پهپاد استفاده کند.

سجادي نژاد -"طرح مهرگان" و کانتر فروش سرویس های نوین مخابراتی در محدوده مراکز چمران ، توحید در منطقه 6 به اجرا در آمد.

محققان موفق به ابداع روش جدیدی برای تزریق کدهای مخرب به تمامی نسخه های سیستم عامل ویندوز شده اند که شناسایی آنها را توسط نرم افزارهای ضدویروس ناممکن می کند.

گوگل به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد قابلیت جدیدی را به سرویس گوگل مپ بیفزاید که به کاربرانی که از مترو یا اتوبوس استفاده می کنند، رسیدن به مقصد را اعلام کند.
..... ادامه مطالب .....

روز شمار مهرگان

روز شمار طرح مهرگان : 93 روز
پیوند ها
شعار سال محابرات

سایت شهدا

ارتباط با مدیرعامل

مسولیت اجتماعی

مدیریت دانش

نظرسنجی بیمه دانا
 
   
 
اوقات شرعی
.

عکس روز
548 شماره در یک هفته در مرکز سلمان فارسی دایر شد
مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران در ادامه اجرای طرح دایری 550 هزار شماری تا پایان سال جاری از مهندس رزّاقی و همکارانش که موفق به دایری 548 شماره درهفته سی و هفتم شدند در نشست هفتگی مدیران یکشنبه 19 آذرماه 96 تشکر و قدردانی کرد.
 ١١:٥١ - يکشنبه ١٩ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٢متن کامل >>
تشریح طرح اکوکال تلفن ثابت توسط مهندس عرب هاشمی
مخابرات منطقه تهران مکالمه اقتصادی تلفن ثابت را با طرح اکوکال ارائه می دهد.
 ١٤:٢٠ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

نشست ستاد اقامه نماز مخابرات منطقه تهران برگزار شد
نشست ستاد اقامه نماز مخابرات منطقه تهران در ساختمان مدیریت مخابرات منطقه تهران (شهید نجات الهی) یکشنبه 19 آذر ماه 96 برگزار شد.
 ٠٩:٤ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ١متن کامل >>

برگزاری شانزدهمین جلسه کمیته جامع تخصصی نظام پیشنهاد ها
شانزدهمین جلسه کمیته جامع تخصصی نظام پیشنهادها در تاریخ 13‏‏‏آذر 96تشکیل و پیشنهادهای زیر مورد تأیید قرار گرفت .
 ١١:١٤ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

سامانه 2020 راهی آسان برای خرید محصولات مخابراتی
شهروندان برای خرید سرویس اینترنت پرسرعت(ADSL) و محصولات مخابراتی در تهران با سامانه فروش اینترنت مخابرات منطقه تهران (2020) تماس حاصل نمایند.
 ٠٩:٥٠ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

 
بازديدکنندگان اين صفحه: 32250774    |    بازديدکنندگان امروز : 31030     |    کل بازديدکنندگان :  79552930    |    بازديدکنندگان آنلاين :  14