سه شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٦ |
 
:: افتخارات فرزندان همکاران

گفت وگو با فرزند همکار مخابرات تهران و قهرمان کشوری والیبال

مصاحبه با امیر حسین قهرمان کشوری والیبال فرزند موفق همکارمان عبدالرضا اکبری لارمایی در مرکز بومهن:: باکس3,داخلی

مهندس عرب هاشمی از ارایه خدمات یکپارچه به مشتریان بدون هیچ محدودیت جغرافیایی خبرداد

مهندس عرب هاشمی در نشست هفتگی مدیران ارشد مخابرات منطقه تهران گفت:مشتریان مخابرات منطقه تهران خواهند توانست بدون توجه به محدودیت جغرافیایی مراکز مخابراتی خدمات یکپارچه را درتمامی مراکز مخابراتی تهران دریافت کنند.:: منطقه3

برگزاری مراسم بزرگداشت ایام سالگرد ورود آزادگان در اداره کل منطقه 3

مراسم بزرگداشت ایام ورود آزادگان در اداره کل منطقه 3برگزار شد .:: منطقه3

برگزاری جلسه مدیر کل روابط عمومی منطقه تهران در اداره کل مخابرات منطقه 3

جلسه ای با حضور مدیر کل روابط عمومی منطقه تهران در اداره کل مخابرات منطقه 3 بمنظور بررسی وضعیت تبلیغات منطقه 3 برگزار شد.:: داخلی,شورای فرهنگی

شورای امربه معروف و نهی از منکر مخابرات تهران در دفتر روابط عمومی تشکیل جلسه داد

جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر مخابرات منطقه تهران با حضور دبیران کمیته های دفاتر ستادی و مناطق 29 مرداد 1396 با میزبانی دفتر روابط عمومی در سالن کنفرانس ساختمان شهید عرفانیان مقدم تشکیل جلسه داد.:: داخلی

دکتر سرائیان در جمع مدیران مخابرات منطقه تهران: همدلی و دلسوزی رمز غلبه بر سختی ها است

دکتر سرائیان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در جمع مدیران مخابرات منطقه تهران گفت : همدلی و دلسوزی رمز غلبه بر سختی ها است و به تنهایی نمی توان کار ها را پیش برد.:: انتصاب

انتصاب اعضای کمیته پروژه دایری 550هزار شماره تلفن ثابت در سال 96 توسط مهندس عرب هاشمی

مهندس عرب هاشمی اعضای کمیته پروژه دایری 550هزار شماره تلفن ثابت در سال 96 را طی احکام جداگانه ای منصوب کرد .:: داخلی,ره نگاشت

مهندس چنگایی :آفت برنامه تحول، عدم همگرایی مدیران و کارکنان با هم و با برنامه تحول است

مهندس چنگایی، مدیرکل فناوری اطلاعات مخابرات منطقه تهران، با بیان این که چسبندگی lمشتری با ارایه سرویس های متنوع و دیجیتال و به روز، با پرتال تجاری امکان پذیر است؛:: تربیت بدنی

شور و نشاط در کلاس های اوقات فراغت تابستانی بابرگزاری مسابقات فوتسال نو نهالان لواسان در شادمان

ورزشکاران نونهال شهر لواسان روز یکشنبه 29 مرداد ماه سال جاری جهت برگزاری مسابقات دوستانه ی فوتسال در مجموعه ی ورزشی شهدای مخابرات منطقه تهران حضور یافتند .:: فرهنگ

لقمه ی حلال از نظر مولانا

لقمه تنها آن خوراکی نیست که از راه دهان می بلعیم، لقمه هایی هست که ذهن ما و جان ما را تغذیه می کند.سایر مطالب

بعضی شامه ها عوض شده و دچار کم کاری اند، یا از کار افتاده اند.

سید رسول عمادی-جلسه ای با حضور معاونت توسعه مهندس میزابی نژاد ومسئول وکارشناسان حراست منطقه 3 با روسای ادارات ومراکز وناظرین شبکه وپیمانکاران نگهداری اداره کل مخابرات منطقه 3 برگزار شد

کانتر فروش ADSL، VDSL، FTTH و کمپین همسفر روز شنبه 28 مرداد در مجتمع تجاری سون سنتر در میدان نبوت، اداره کل مخابرات منطقه هفت به اجرا درآمد.

به اطلاع تمامی فرزندان شهدا می رساند...

از سوی اداره امور ایثارگران وانصارالمجاهدین مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز مخابرات منطقه تهران با حضور آزادگان و خانواده های محترمشان برگزار شد.

مرکز مخابرات دانشگاه با حدود 90 هزار مشترک را می توان به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز مهم از نظر محدوده تجاری و ارتباطی با ارگان های مهم سیاسی دانست .همچنین تاکنون 70 فقره سرویس FTTH در مجتمع پارسه نصب و راه اندازی شده است.

به منظور تسهیل در ثبت اطلاعات صاحبان مشاغل، صنوف و شرکت ها در سامانه 118 کارگزاران مخابرات منطقه تهران به محل کسب و کار شهروندان اعزام می شوند.

جلسه اداره پشتیبانی فنی رایانه با حضور کلیه همکاران پیرامون مباحث اتاق فکر برگزار شد.

حق وظیفه، دوسوی یک سکه اند.

قلب بزرگی میخواهد گذاشتن و از همه چیز گذشتن . قدم گذاشتن در سفری بی بازگشت و هم درد پرندگانِ اسیر شدن .

یادداشتی از «جواد منصوری» پژوهشگر تاریخ درسالروز کودتای 28 مرداد سال 1332

خیلی‌ها وقتی دچار کمردرد می‌شوند، فکر می‌کنند که باید با ورزش وداع کنند. شاید برای‌تان جالب باشد که بدانید ورزش‌ از آنجا که سبب کاهش شدت درد می‌شود و احتمال عود درد را کاهش می‌دهد، برای بیماران مبتلا به کمردرد، نقش درمانی بسیار مهمی دارد. یک برنامه ورزشی خوب می‌تواند سبب تسریع بهبود درد، کاهش شدت درد و حتی پیشگیری از عود کمردرد شود.

"امیدوارم مهندس جهرمی با رأی بالا اعتماد نمایندگان را کسب کند ، ایشان از مدیران جوان ، مصمم ، قاطع و علاقه مند به مخابرات هستند . این شرکت را خوب می شناسند و اهمیت آن را در توسعه کشور می داند و همواره حمایت خود را از مخابرات ایران نشان داده اند.»

.

با توجه به تفکیک تعرفه ترافیک بین الملل و داخلی، نرخ های جدید سرویس فیبر نوری شرکت مخابرات ایران (تانوما) اعلام شد.

.

دفتر روابط عمومی مخابرات منطقه تهران برای تکمیل کادر واحد طراحی و گرافیک به یک نفر از همکاران رسمی، قراردادی یا پیمانکاری مسلط به طراحی و گرافیک نیاز دارد.

خطیب نماز جمعه این هفته تهران اظهار کرد: اپوزیسیون دولت بودن در جمهوری اسلامی ایران جایی ندارد و هیچ یک از متدینین در کشور ما اپوزیسیون نیستند

کسرکارکرد ماهانه پرسنل اعم از غیبت های "ساعتی و روزانه" از طریق سیستم حضور وغیاب (نرم افزار HRIS) به صورت اتوماتیک به اداره کل مالی ارسال و متعاقباً منجر به کسر از حقوق افراد می گردد

مدیرکل مخابرات منطقه پنج تهران در جلسه مسئولین امور مشترکین منطقه ، ضمن تقدیر از فعالیت تمامی همکاران در امور مشترکین مراکز تابعه ، یاد آور شدند مهمترین برنامه امورمشترکین ، تلاش در راستای برآورده شدن اهداف شرکت در زمینه مشتری مداری و افزایش درآمد شرکت است .

اگرنظر ننمائى مرا كجاست پناهى

نشست تعاملی حراست سه شنبه 24 مرداد با حضور مهندس ابراهیمی معاونت فنی، زاهدی نیا مسئول و کارشناسان حراست با پیمانکاران نگهداری شبکه کابل در سالن کنفرانس اداره کل مخابرات منطقه هفت برگزار شد.

رحمت الله مداح _در این مراسم از محمدخاني مسئول امور مشتركين و پرسنل امور مشتركين به مناسبت كسب نمره ١٠٠ ارزيابی و رتبه برتر ، با حضور مهندس قورچیان تجلیل شد.

تصمیم‌ گیری یکی از مهم‌ترین مهارت‌های انسانی است و فرزند شما برای تبدیل شدن به فردی سالم و بالغ، نیازمند رشد و توسعه‌ی این مهارت ویژه است

اداره کل منابع انسانی از انعقاد قرارداد با شرکت مادیران خبر داد. در این اطلاعیه محصولات و شرایط خرید اقساطی معرفی شده است.

مصور

رحمت الله مداح - کانتر فروش FTTH در مجتمع سولماز در مرکز شهید زارعی استقرار یافت .

مخابرات منطقه تهران نسبت به پیامک‌های ارسالی افراد سودجو با مضمون برنده شدن در قرعه کشی هشدار داد.

.

علیرضا ترابی - جلسه هماهنگی و کنترل پروزه های مخابراتی و ارتقای کیفیت سرویس ها ، مشتری مداری و جذب مشتری در ساختمان ستادی منطقه برگزارشد.

وزیر پیشنهادی ارتباطات فناوری اطلاعات گفت: سالی ۱۰۰ هزار شغل در حوزه فناوری ارتباطات ایجاد می شود و مشکل اینترنت روستاها را حل می کنیم.

سید رسول عمادی رابط خبری اداره کل منطقه3 مخابراتی خاطره ای از زبان خود از دوران اسارت با یاد و خاطره ای از مرحوم حاج اقا ابوترابی سید آزادگان ایران اسلامی بیان کرد.

"داوود کریمیان" از همکاران آزاده مخابرات منطقه تهران در آستانه 26 مرداد سالروز آغاز بازگشت آزادگان عزیز به میهن اسلامی تجلیل شد.

معاون تجاری شرکت مخابرات ایران از اجرای مدل جدید ارائه سرویس اینترنت به مشترکان این شرکت خبر داد و گفت: به زودی میزان مصرف ترافیک داخلی مشترکان مخابرات، نامحدود می شود.

معاون سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از بازنگری روی نرخ استفاده از خدمات اینترنت و مکالمه موبایل خبر داد و گفت: در نیمه دوم سال جاری به یک جمع بندی در این زمینه می رسیم.

بیاییم به منظور مشارکت در امر مدیریت مصرف برق و امکان استفاده همگان از این نعمت حیاتی موارد زیر را مدنظر قرار دهیم .

جلسه تعامل کاری و هم افزایی حراست مناطق 7 و 8 برگزار گردید.

به سرانجام رسانیدن یک پرونده در دفتر حقوقی با فراز و نشیب های طولانی مدتی که در دستگاه قضایی کشور وجود دارد ، نیازمند صبوری ، دقت، اشراف و آگاهی کامل بر علم حقوق و احاطه بر زیر و بم های مواد و تبصره های متعدد قوانین و مقررات جاری دارد.

نشست تعاملی و توجیهی حراست اداره کل منطقه 2 مخابراتی با پیمانکاران و ناظران شبکه مراکز تابعه در ساختمان ستادی منطقه برگزارشد.

نشست روسای مراکز و ادارات و نشست کمیته سرقت ها در اداره کل منطقه 4 مخابراتی برگزارشد.
..... ادامه مطالب .....
پیوند ها
سایت شهدا

شعار سال محابرات

ارتباط با مدیرعامل

توسعه  و تعالی سازمانی

مسولیت اجتماعی

مدیریت دانش
 
   
 
اوقات شرعی
روزجهانی مسجد و روز بزرگداشت علامه مجلسی گرامی باد

عکس روز
گشتی در دفاتر
نگاهی به نقش اثرگذار دفتر حقوقی در تحقق اهداف مخابرات منطقه تهران
به سرانجام رسانیدن یک پرونده در دفتر حقوقی با فراز و نشیب های طولانی مدتی که در دستگاه قضایی کشور وجود دارد ، نیازمند صبوری ، دقت، اشراف و آگاهی کامل بر علم حقوق و احاطه بر زیر و بم های مواد و تبصره های متعدد قوانین و مقررات جاری دارد.
 ١٠:١٨ - سه شنبه ٢٤ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ١متن کامل >>
مهندس عرب هاشمی از ارایه خدمات یکپارچه به مشتریان بدون هیچ محدودیت جغرافیایی خبرداد
مهندس عرب هاشمی در نشست هفتگی مدیران ارشد مخابرات منطقه تهران گفت:مشتریان مخابرات منطقه تهران خواهند توانست بدون توجه به محدودیت جغرافیایی مراکز مخابراتی خدمات یکپارچه را درتمامی مراکز مخابراتی تهران دریافت کنند.
 ٠٨:٤٦ - دوشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

نشست مخابرات تهران با مسئولان انتظامی و قضایی برگزارشد
نشست مشترک مدیریت مخابرات منطقه تهران و مسئولان انتظامی و قضایی تهران بزرگ به منظور آشنایی با تجهیزات مخابراتی و ارتباطی و بررسی پرونده های سرقت و تخریب اموال مخابراتی چهارشنبه 11 مرداد 96 در ستاد عملیاتی دفتر حراست برگزار شد.
 ٠٨:٢٨ - يکشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

فراخوان جذب همکار در دفتر روابط عمومی
دفتر روابط عمومی مخابرات منطقه تهران برای تکمیل کادر واحد طراحی و گرافیک به یک نفر از همکاران رسمی، قراردادی یا پیمانکاری مسلط به طراحی و گرافیک نیاز دارد.
 ٠٧:٣٠ - شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

عملکرد نظام پیشنهادها در منطقه تهران متحول می شود
با توجه به تاکید مدیریت محترم منطقه بر لزوم ارتقاء سطح کیفی و کمی مشارکت کارکنان در نظام پیشنهادها، عملکرد این حوزه با اجرای برنامه های راهبردی در سه سطح کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت متحول خواهد شد .
 ١٠:٤٠ - دوشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ١متن کامل >>

 
بازديدکنندگان اين صفحه: 31560525    |    بازديدکنندگان امروز : 1901     |    کل بازديدکنندگان :  75539468    |    بازديدکنندگان آنلاين :  9