يکشنبه ٢٨ آبان ١٣٩٦ |
 
:: تسليت

مراسم تشییع و ختم مرحوم حاج اکبر کاظمی برگزار می شود

مراسم تشییع مرحوم حاج اکبر کاظمی بهمن آبادی پدر سرکار خانم کاظمی از همکاران اداره کل خدمات پس از فروش صبح یکشنبه 28 آبانماه برگزار می شود.



:: منابع انسانی

برگزاری دوازدهمین جلسه نام پیشنهادهای گروه کارشناسی اداره کل منابع انسانی

دوازدهمین جلسه نام پیشنهادهای گروه کارشناسی اداره کل منابع انسانی برگزار شد.



:: تسليت,ایثارگران

مراسم ختم جانباز مرحوم حمید علی نوری برگزار می شود

به اطلاع تمامی همکاران و ایثارگران عزیز می رساند مجلس ختم جانباز گرامی حمید علی نوری فردا یک شنبه 28 آبانماه برگزار می شود.



:: داخلی,مسئولیت اجتماعی

گزارش پیام تهران آنلاین از مناطق زلزله زده کرمانشاه

با وجود پس لرزه های متناوب چند روز اخیر و احتمال بروز تخریب ساختمان های آسیب دیده ٬ عملیات آواربرداری همچنان ادامه دارد. خطوط ارتباطی و مخابراتی از پایداری مطلوب برخوردار است .



:: داخلی,مسئولیت اجتماعی

حضور "شیر خدا "در ایستگاه جمع آوری کمک های مردمی

"شیر خدا" از همکاران بازنشسته مخابراتی و پیشکسوت عرصه ورزش در ایستگاه جمع آوری کمک های مردمی کمیته مسئولیت های اجتماعی دفتر روابط عمومی مخابرات منطقه تهران شنبه 27 آبانماه حضور یافت.



:: داخلی

تصاویر اختصاصی پیام تهران آنلاین از زلزله زدگان قصرشیرین

تصاویر اختصاصی پیام تهران آنلاین از زلزله زدگان روستای "کلاره ژاله" شهرستان قصرشیرین استان کرمانشاه شنبه 27 آبانماه 96 ملاحظه می فرمایید.



:: داخلی,مسئولیت اجتماعی

اهدایی مانتو توسط کسبه میدان هفت تیر

تعدادی مانتو توسط کسبه مانتو فروشی های واقع در میدان هفت تیر به ایستگاه جمع آوری کمک های مردمی و همکاران مخابراتی که توسط کمیته مسئولیت های اجتماعی دفتر روابط عمومی مخابرات منطقه تهران برپا شده است اهدا شد.



:: منطقه6,مهرگان

اجرای طرح مهرگان در اداره کل مخابرات منطقه 6

کانتر فروش ویژه طرح مهرگان در روز سه شنبه و چهارشنبه 23 و 24 آبان 96 در مراکز دانشگاه ، توحید ،حافظ و ملارد در منطقه 6 به اجرا در آمد.



:: داخلی,مسئولیت اجتماعی

حضور مشاور فرهنگی مدیریت مخابرات منطقه تهران در محل جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه

حجت الاسلام محسنی رییس ستاد اقامه نماز و مشاور فرهنگی مدیریت مخابرات منطقه تهران در محل جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه حضور یافت.



:: داخلی

تحویل کمک های دریافتی برای ساماندهی و توزیع به سپاه رسول اکرم کرمانشاه

کمک های دریافتی از هم وطنان و همکاران از طریق حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران جمعه بعد از ظهر 26 آبانماه به انبارهای سپاه حضرت رسول اکرم (ص) در کرمانشاه برای ساماندهی و توزیع شدن میان زلزله زدگان تحویل داده شد.



 
عناوین مطالب

کمک های مردمی همکاران مخابراتی در ساختمان ستادی اداره کل منطقه 6 به منظور کمک به زلزله زدگان کرمانشاهی به مجتمع فرهنگی و ورزشی شهدای مخابرات (شادمان) ارسال شد.

شنبه 27 آبان ماه سال جاری در میدان هفت تیر و درایستگاه جمع آوری کمک های مردمی و همکاران مخابراتی که توسط دفتر روابط عمومی و در راستای مسئولیت های اجتماعی بر پا شده است.

مهندس جعفری رییس اداره مخابرات قصر شیرین که همگام با سایر مسئولان شهری همچنان به خدمت رسانی به زلزله زدگان به استمرار خدمت رسانی خود ادامه می دهند، از برقرای ارتباط امن و پایدار از زمان آغاز زلزله اصلی و تمام پس لرزه ها خبرداد.

اگر می‌خواهید زمانی که گوشی حاوی سیم‌کارتتان مفقود شد یا به سرقت رفت، آن را بیابید، می‌توانید از راهکارهایی که اپراتورهای تلفن در نظر گرفته‌اند استفاده کنید.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: توسعه پیام رسان های داخلی به معنی محدودسازی برخی پیام‌رسان‌های خارجی و قطع و وصل آنها نیست اما در مجموع به دنبال توسعه کسب و کارهای جوانان ایرانی در پیام‌رسان‌های داخلی هستیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ترسیم منحنی وقوع خطرات در زیرساخت ارتباطی کشور با هدف کاهش خسارات از بحران ها و بلایای طبیعی خبر داد.

زمان پنج شنبه 25 آبان ماه 1396/ سالن شادمان/ حوزه مقاومت بسیج

پنج شنبه 25 آبان ماه سال جاری در میدان هفت تیر و درایستگاه جمع آوری کمک های مردمی و همکاران مخابراتی که توسط دفتر روابط عمومی و در راستای مسئولیت های اجتماعی بر پا شده است ، مردم و همکاران مخابراتی با اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی خود ، موجد شکل گیری صحنه های بدیع از مودت و همدلی مردمان ایران اسلامی

برگزاری مراسم رحلت حضرت رسول اکرم (ص)، و شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) با حضور مدیریت و جمعی از همکاران در نمازخانه ساختمان ستادی ادراه کل مخابرات منطقه هفت یرگزار شد.

اولین محموله کمک های دریافتی از شهروندان وهمکاران مخابراتی در ساختمان شهید عرفانیان مقدم(هفت تیر) به منظور کمک به زلزله زدگان کرمانشاهی به مجتمع فرهنگی و ورزشی شهدای مخابرات (شادمان) پیش ارسال شد.

مهندس عرب هاشمی به همراه تعدادی از مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مخابرات منطقه تهران با خانواده شهید فرد اسدی دیدار کردند.

مراسم دهه آخر ماه صفر با حضور مهندس عرب هاشمی و همکاران مخابرات منطقه تهران در نمازخانه ساختمان شاهد چهارشنبه 24 آبان ماه برگزار شد.

کانتر فروش FTTH ،ADSL ، VDSL و طرح مهرگان طی روزهای هفته از شنبه تا چهارشنبه در مراکز اداره کل مخابرات منطقه هفت به اجرا درآمد.

مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران به همراه مهندس علی بیگی مدیرکل دفتر مدیریت مخابرات منطقه تهران با حضور در محل جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه ، از نزدیک در جریان روند فعالیت های انجام گرفته شده قرار گرفت.

یاقوت خون ز لعل لب او روان، یکی است

دفتر روابط عمومی مخابرات منطقه تهران با صدور اطلاعیه ای، از پروردگار متعال برای مردم خطه شهید پرور کرمانشاه صبر و بردباری در برابر مشیت الهی خواستار شد.

کانتر فروش ویژه طرح مهرگان در روز دوشنبه 22 و سه شنبه 23 آبان 96 در مراکز مالک اشتر ، دانشگاه ، فرداسدی ، سعید آباد در منطقه 6 به اجرا در آمد.

جلسه نظام پیشنهاد ها در اداره کل فناوری اطلاعات برگزار شد

هفتمین جلسه کارگروه کارشناسی دفاتر ستادی نظام پیشنهادها با بررسی 20 پیشنهاد، 23 آبان ماه در سالن کنفرانس ساختمان شهید عرفانیان مقدم هفت تیر برگزار شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به یکی از مهمترین وعده‌های خود قبل از تصدی این سمت عمل کرد تا بتواند یکی از ملموس‌ترین خواسته های شهروندان در حوزه اینترنت را برآورده کند.

هم اکنون جمع آوری کمک های مردمی و همکاران برای اهدابه هموطنان زلزله زده کرمانشاه در ساختمان شهید عرفانیان مقدم (هفتم تیر) توسط کمیته مسئولیت اجتماعی مخابرات منطقه تهران

معاون رگولاتوری، آزادسازی هرچه بیشتر و اعطای حق انتخاب حداکثری به مردم و اپراتورها، عبور از حالت حجمی به حالت غیرحجمی، استفاده منصفانه...

گمرک ایران نحوه واردات گوشی تلفن همراه مسافری را همزمان با اجرای طرح رجیستری به گمرکات سراسر کشور اعلام کرد.

.

مراسم خاکسپاری همکار جانبازمان حمید علی نوری در شهر نرجه استان قزوین با حضور همکاران و خانواده و مردم به انجام رسید.

وزیر ارتباطات با ارائه توضیحات جدیدی درباره قیمتهای جدید اینترنت پرسرعت ثابت، گفت: با اجرای این طرح برای کاربران کاهش قیمت حدود ۳۰ درصدی اینترنت پیش بینی می‌شود.

"طرح مهرگان" و کانتر فروش سرویس های نوین مخابراتی در محدوده مراکز دانشگاه، ابوذر ، شهید چمران ، وایین در اداره کل مخابرات منطقه 6 به اجرا در آمد.

حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران باهمکاری شورای فرهنگی ، شورای امر به معروف و نهی از منکر، دفتر روابط عمومی ، ستاد اقامه نماز و انجمن اسلامی در راستای حقق بخشی از مسئولیت های اجتماعی ، به منظور دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی همکاران به زلزله زدگان کرمانشاه اعلام آمادگی کرد.

اتحادیه انجمن های اسلامی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، ضمن ابراز همدردی با خانواده های داغدار حادثه زلزله کرمانشاه ، صبری بزرگ برای بازماندگان از پروردگار متعال مسئلت کرد.

مراسم ختم مرحوم ایوب فرامینی سوم و هفتم پنجشنبه 25 آبانماه برگزار می شود.

از سوی شورای فرهنگی مخابرات منطقه تهران ،به مناسبت دهه آخر ماه صفر ، مجلس عزاداری فردا چهارشنبه 24 آبان همزمان با اقامه نماز ظهر و عصر در نمازخانه ساختمان شاهد برگزار می شود.

سوال :چرا كنيه امام زمان(عج) ابولقاسم است؟ مگر ايشان فرزندي به نام قاسم دارند؟ لطفا توضيح بفرماييد.

یک هکر مسلمان وب سایت خبری داعش را هک کرد.

تحقیقات گوگل نشان داد از ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۷ میلادی ۱۲ میلیون نام ورود و پسورد کاربران گوگل از طریق ایمیل های فیشینگ هک شده است.

به زودی برق مورد نیاز «مزرعه های سرور» رایانه ای با سلول های سوختی هیدروژن تامین می شود.

باخبر شدیم مرحوم کربلایی حاج ایوب فرامینی پدر بزرگوارحاج مرتضی فرامینی ازهمکاران بازنشسته مخابرات منطقه تهران به لقا الله پیوست.

هر از چندی لرزیدن خانمان‌برانداز زمین و ویرانی در طرفی از کشور،‌ روزهای عذاب و استرس و عزای عمومی،‌ بد و بیراه گفتن به زمین و زمان.

ارغوان این چه رازیست که هر سال بهار...با عزای دل ما می آید

بیش از ۲۴ ساعت از زلزله ۷.۳ ریشتری کرمانشاه می‌گذرد، زلزله‌ای که طی آن و براساس آخرین آمارها، ۴۱۳ تن از هموطنان جان خود را از دست دادند و بیش از ۷۱۵۰ نفر نیز مجروح شدند.

مولود گودرزی فر - وقتی زندگی که پر است از احتمال سکوت میکند و به مرگ میدان میدهد که بیاید با سقف ها ...با دیوارها...
..... ادامه مطالب .....
 
 
 
   
 
اوقات شرعی
تقویم
.

عکس روز
حضور مدیر مخابرات منطقه تهران در محل جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه
مهندس عرب هاشمی مدیر مخابرات منطقه تهران به همراه مهندس علی بیگی مدیرکل دفتر مدیریت مخابرات منطقه تهران با حضور در محل جمع آوری کمک های مردمی برای زلزله زدگان کرمانشاه ، از نزدیک در جریان روند فعالیت های انجام گرفته شده قرار گرفت.
 ١٤:١٠ - چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با صدور پیام تسلیت درپی حادثه تلخ زمین‌لرزه در غرب کشور
رهبر انقلاب: همه دستگاه‌ها با سرعت و همه توان به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند
در پی وقوع حادثه تلخ و مصیبت‌بار زمین‌لرزه در غرب کشور که به جان‌باختن و زخمی شدن جمعی از هم‌میهنان عزیز انجامید، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی ضمن تسلیت به ملّت ایران، تأکید کردند
 ٠٧:٥٤ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

اعلام آمادگی مخابرات برای دریافت کمک های همکاران به زلزله زدگان کرمانشاه
حوزه مقاومت بسیج مخابرات منطقه تهران باهمکاری شورای فرهنگی ، شورای امر به معروف و نهی از منکر، دفتر روابط عمومی ، ستاد اقامه نماز و انجمن اسلامی در راستای حقق بخشی از مسئولیت های اجتماعی ، به منظور دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی همکاران به زلزله زدگان کرمانشاه اعلام آمادگی کرد.
 ١٣:٤٧ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٣متن کامل >>

جمع آوری کمک های مردمی و همکاران در ساختمان شهید عرفانیان مقدم مخابرات تهران
هم اکنون جمع آوری کمک های مردمی و همکاران برای اهدابه هموطنان زلزله زده کرمانشاه در ساختمان شهید عرفانیان مقدم (هفتم تیر) توسط کمیته مسئولیت اجتماعی مخابرات منطقه تهران
 ٠٩:٢٦ - چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٧متن کامل >>

گزارش تصویری از بسته بندی و ارسال کمک های مردمی و کارکنان مخابرات به مناطق زلزله زده
زمان پنج شنبه 25 آبان ماه 1396/ سالن شادمان/ حوزه مقاومت بسیج
 ١٧:٢٦ - پنج شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

 
بازديدکنندگان اين صفحه: 83960    |    بازديدکنندگان امروز : 4596     |    کل بازديدکنندگان :  78518870    |    بازديدکنندگان آنلاين :  28