صفحه اصلي > تازه ها > اخبار تجاری مخابراتی 
 


  چاپ        ارسال به دوست

امکان فعالسازی سرویس پیامک اینترنتی برای مشترکین تلفن ثابت البرز و با پیش شماره 026 فراهم شد

آسانک شرکت ارائهکننده سرویس پیامک شماره تلفن ثابت که تاکنون این سرویس را برای مشترکین تهرانی و با پیش شماره 021 فعال میکرد، به تازگی امکان ارسال پیامک اینترنتی مشترکین تلفن ثابت را برای شهروندان استان البرز و با پیش شماره 026 نیز فراهم کرده است.

مشترکین تلفن ثابت استان البرز از این پس میتوانند برای فعالسازی اعتباری سرویس پیامک اینترنتی شماره تلفن ثابت خود و دریافت سامانه ارسال و دریافت پیامک، از طریق ثبتنام در سایتAsanak.ir ، پس از طی حداکثر یک روز کاری، از امکانات این سرویس بهرهمند شوند.

سرویس ارسال پیامک با شماره تلفن ثابت، این امکان را در اختیار مشترکان تلفن ثابت استان البرز قرار میدهد تا با شماره تلفن ثابت خود و با پیش شماره 026، در هر ساعت از شبانهروز و از هر کجای دنیا از طریق سامانه آسانک ارسال و دریافت پیامک داشته باشند.

از مزایای این سامانه میتوان به سرعت و کیفیت بسیار بالای ارسال، عدم اشغال شدن خط تلفن، سرویس پاسخگوی خودکار پیامکی (Auto reply)، بانک اطلاعاتی شمارههای اصناف، ارائه وب سرویس (API)، سرویس پیامک به ایمیل (sms2email) و ایمیل به پیامک (email2sms)، فعالسازی همزمان چند شماره روی یک پنل، گزارشگیری آنلاین گرافیکی، دفترچه تلفن و خرید اعتبار آنلاین پیامک اشاره کرد.

با توجه به گسترده شدن پیامهای تبلیغاتی، اکثر مشترکین تلفن همراه به محض دریافت پیامک به ویژه از پیش شماره های 1000، 2000 و یا 3000، قبل از دیدن محتوای پیام، آن را پاک میکنند، این درحالی است که ارسال پیامک با شماره تلفن ثابت موجب اعتبار و هویتدار شدن پیام ارسالی شده و حتی در مواردیکه شماره تلفن ثابت در دفترچه تلفن گوشی ثبت شده باشد، پیامک ارسالی با نام ثبت شده نمایش داده میشود.

از دیگر مزاياي سرويس پيامك اينترنتي تلفن ثابت براي شركتها، عدم نیاز به تایپ شماره در متن پیام و یکی شدن شماره تماس با شماره پیامک است كه اين مساله علاوه بر تقويت برند شركتها، امكان CallBack مشتركين و تماس با آن مجموعه را راحتتر ميکند.

 

این سرویس بیش از 3سال است که برای شهروندان تهرانی با پیش شماره 021 راهاندازی شده و از این پس نیز برای شهروندان استان البرز ارائه میشود.


١٤:٠٠ - يکشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٤    /    عدد : ٧١٢٥٨    /    تعداد نمایش : ١٣١١خروج
Copyright © 2014 TCT