صفحه اصلي > محصولات و خدمات > تلویزیون تعاملی (IPTV) 
 

شبکه یکپارچه متعامل ایرانی (شیما) به عنوان اولین رسانه تعاملی در کشور ، سیستم تلویزیونی دو سویه ای است که در یک زمان امکان برقراری ارتباط دو طرفه بین مخاطب و رسانه را برقرار می سازد .

در IP TV این امکان وجود دارد که برنامه های زنده را در هر زمان که مایل هستید تماشا کنید (برای مثال برنامه را متوقف کنید ، به عقب ببرید و جلو بزنید ) شبکه ها ی خاص را تماشا کنید ، موسیقی و فیلم سفارش دهید ، بازی های مهیج انجام دهید و از ویژگی های منحصر به فرد بسیاری همچون ضبط ویدئوی شخصی (PVR) ، لیست علاقه مندیها ، یادآوری ، سرویس پیام رسانی ، خدمات پزشکی،اطلاعات به روز ترافیک ، اخبار هواشناسی ، اوقات شرعی و ... برخوردار شوید . همچنین با استفاده از این سرویس می توان فیلم ، سریال های تلویزیونی و موسیقی ایرانی یا خارجی را به دلخواه انتخاب کرد . این آرشیو مجموعه ای از ژانرهای مختلف و پرطرفدار ، فیلم های به یاد ماندنی تا جدید ترین آلبوم های موسیقی و سریال های پربیننده تلویزیون را در بر می گیرد .

تجهیزات مورد نیاز

  • ADSL شرکت مخابرات(این سرویس بر روی هر سرعتی قابل واگذاری است)
  • دستگاه Set Top Box ویژه IPTV

توجه

این سرویس در حال حاضر فقط در مناطق 2 و 8 مخابراتی شهر تهران به شرط اینکه فاصله کابلی مشترک تا مرکز مخابراتی بیشتر از 2/5 کیلومتر نباشد قابل ارائه می باشد. 

آبونمان دستگاه Set Top Box استفاده از سرویس
ماهانه 95000 ریال 2000000 ریال متناسب با انتخاب سرویس و مدت زمان استفاده متغییر است

توجه

  • زمان استفاده از سرویس یک روز، یک هفته و یا یک ماه می باشد.
  • پس از انتخاب سرویس، هزینه پرداختی بر روی صفحه تلویزیون نمایش داده می شود.
  • هزینه های آبونمان و استفاده از سرویس بر روی قبض دوره ای تلفن اعمال و هزینه دستگاه Set Top Box هنگام نصب دریافت می گردد.
  • در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با شرکت شیما(88051519)تماس حاصل نمایید.

از طریق تماس با شماره تلفن 88051519(شرکت شیما)

مدارک مورد نیاز

ارائه فتوکپی کارت ملی زمان تحویل و نصب دستگاه Set Top Box

Copyright © 2014 TCT