صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > بازدید مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیر منطقه تهران از اجرای طرح های مهرگان و پروژه تانوما در شهرک امید

 


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیر منطقه تهران از اجرای طرح های مهرگان و پروژه تانوما در شهرک امید

دکترسراییان مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مهندس عرب هاشمی به اتفاق جمعی از مدیران مخابرات منطقه تهران و مدیران مناطق استان های خراسان ٬ اصفهان ٬فارس و آذربایجان و البرز ٬ با حضور در شهرک امید تهران ٬  چهارشنبه ۱۲ مهرماه از نزدیک در جریان چگونگی اجرای طرح مهرگان و پروژه تانوما قرار گرفت.
به گزارش پیام تهران آنلاین بر اساس این طرح مخابرات منطقه تهران فروش محصولات و سرویس های مخابراتی را به صورت خدمات ویژه با نام طرح مهرگان ارائه می دهد و در شهرک امید تهران با تکمیل زیرساخت های لازم هم اکنون سرویس های متنوع بربستر فیبر نوری درقالب پروژه FTTH مورد بهره برداری قرارگرفت.

شایان ذکراست در راستای مشتری مداری و جلب رضایتمندی حداکثری مشتریان، فروش خدمات ویژه و محصولات متنوع شامل سرویس های ADSL ، فیبر نوری منازل (تانوما)، تلفن ثابت (FIX PHONE) ، تلفن بر بستر IP (SIP PHONE) و VDSL به صورت حضوری در مناطق و محله های مختلف تهران آغاز شده است .

گفتنی است طرح مهرگان نیزبا شعار ثبت نام، دایری و تحویل سرویس در یک روز بصورت همزمان در استان تهران در حال اجرا است و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران از کانترهای برپاشده و مسیر های فیبرکشی از مرکز تا واحد های مسکونی  شهرک امید تهران در محدوده اداره کل مخابرات منطقه هفت تهران و چگونگی اجرای طرح های نوین مخابراتی بازدید به عمل آورد.

 

 


ثبت نام ساکنان شهرک امید تهران برای دریافت سرویس های مخابراتی در محل کانترهای مستقر در شهرکتوضیحات امیر اسکندری مدیریت شهرک امید به دکتر سرائیان و مهندس عرب هاشمی و

تشریح همکاری ها و تعاملات صورت گرفته شده میان مخابرات منطقه تهران و مدیریت شهرک


بررسی تجهیزات نصب شده و میزان سرعت سرویس تانومای دایر شده در شهرک امید


نصب و تحویل سرویس تانوما به مشترکین واحدهای شهرک امید


تجلیل از امیر اسکندری مدیر شهرک امید

 


 


عکس : محمود غلامی

١٨:٢٩ - چهارشنبه ١٢ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٥٦٨٦    /    تعداد نمایش : ١٢٩٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج