صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > تعامل با شرکت های بزرگ دنیا و ارایه بهترین خدمات برای زندگی بهتر

 


  چاپ        ارسال به دوست

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در گفت‌وگوی با ، ITU Telecom TV
دکتر سرائیان در گفت‌وگوی با ، ITU Telecom TV :

تعامل با شرکت های بزرگ دنیا و ارایه بهترین خدمات برای زندگی بهتر

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در گفت‌وگوی با ، ITU Telecom TV گفت : با همفکری و همکاری صمیمانه با شرکت های بزرگ دنیا می توانیم به تحولات هوشمندانه سرعت بخشیم تا به اهداف مان که ارایه بهترین خدمات برای زندگی بهتر است دست یابیم .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل ، دکتر سراییان در زمینه حضور شرکت مخابرات ایران در نمایشگاه 2017 ITU Telecom World بوسان.اظهارداشت : این شرکت برای ایجاد روابط و همکاری های بیشتر با شرکت ها ی مختلف حاضر در نمایشگاه و استفاده از ایده های مختلف و ارایه ایده های بهتر حضور یافت .

وی با تاکید بر اینکه تحول در هر صنعتی با ICT و فناوری دنیای هوشمند امکان پذیر است گفت : با همگرایی بین ICTو دیگر صنایع تحولات گسترده ای در تمامی امور ایجاد می شود و زندگی بهتر و آسان تری را برای بشر رقم خواهد زد .

دکتر سراییان در خصوص شرایط و چالش های فناوری های هوشمند در 5 سال آینده اظهارداشت : برای ما به عنوان یک اپراتور مخابراتی فرمت های متعددی در زمینه زیر ساخت ها و ارزش های افزوده وجود دارد . که از این طریق مشاغل زیادی ایجاد می شود .همچنین توجه به دیتا، امنیت و حریم خصوصی از جمله چالش ها در این زمینه است که باید تمامی داده ها دربخش های مختلف ( دولتی ، پزشکی ، مالی ...)در جای خود به درستی استفاده شود .

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در زمینه فعالیت های صورت گرفته در خصوص تحولات هوشمندانه در ایران گفت : در بخش تلفن همراه از شرایط خوبی برخورداریم و با توجه به اینکه جمیعت کشور ما جوان است آمادگی استفاده از این تحول هوشمندانه را دارند .

وی در همین رابطه به اهمیت و توجه حمایت دولت ایران به موضوع اشاره کرد و افزود : قطعا مردم در دوره دوم ریاست جمهوری آقای دکتر روحانی میزان پیشرفت و توسعه را در این بخش خواهند دید .


٠٩:٣١ - شنبه ١٥ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٥٧١٠    /    تعداد نمایش : ٦٣٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج