صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > افرادی که در مقابل همگرایی مقاومت می کنند شناخت کاملی از ارتباطات ندارند

 


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس پور رنجبر در مراسم رونمایی از پروژهای فناوری اطلاعات :

افرادی که در مقابل همگرایی مقاومت می کنند شناخت کاملی از ارتباطات ندارند

 نایب رییس هیئت مدیره شرکت مخا برات ایران در مراسم رونمایی از پروژهای فناوری اطلاعات گفت: همگرایی در حوزه فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران بوجود آمده است و افرادی که در مقابل همگرایی مقاومت می کند شناخت کاملی از ارتباطات ندارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس  پوررنجبربا تشریح روند همگرایی ایجاد شده در هیئت مدیره و مدیریت ارشد شرکت مخابرات ایران گفت : امروز احساس می شود همدلی و هم افزایی در مجموعه این شرکت به حداکثر رسیده است و در مقابل پروژه های مهم همانند ستاره دیجیتال مقاومت ها به حمایت تبدیل شده است .
رییس کمیته حاکمیت فناوری اطلاعات در شرکت مخابرات ایران افزود : تعامل سازمانی در بخش IT و شبکه در پروژه 0SSو در مورد ارتباطات بخش شبکه با محصولات تجاری دیده شد و این نوید خوبی برای ادامه مسیر تعامل و همدلی در اجرای سخت ترین پروژهای حاکمیت فناوری اطلاعات در شرکت مخابرات ایران است .
وی با بیان اینکه وظیفه مدیریت ارشد در حوزه IT  سنگین تر است افزود : به همین دلیل حاکمیت فناوری اطلاعات در شرکت مخابرات ایران تشکیل شد تا کنون خروجی های قابل توجهی داشت .
پوررنجبرتصریح کرد : ضریب عقلانیت و خلاقیت در اجرای پروژه ها به تدوین استراتژی مناسب وابسته است و این خلاقیت ازبالاتری سطح مدیریت شرکت تا مراحل کارشناسی باید دیده شود .
وی افزود : شرکت مخابرات ایران اکنون یک تصویر کلی از معماری فناوری اطلاعات در سطوح مختلف سازمانی دارد وبر این اساس ، چارچوب رویکرد و نقشه راه تحول فناوری اطلاعاتی شرکت مخابرات ایران که همان ستاره دیجیتال است ، پی گیری و راهبری می شود .
پوررنجبردر ادامه خاطر نشان کرد : ستاره دیجیتال مفهومی تازه در راهبری پروژه هاست که بخش های مختلف از جمله شبکه بازاریابی ، مالی ،منابع انسانی ،  زنجیره تامیه و خدمات مشتریان را شامل می شود .
آیین افتتاح ومراسم رونمایی از پروژهای فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران امروز دوشنبه 13 آذر ماه 96 با حضور مدیر عامل ، اعضای هیئت مدیره ، معاونان ومدیران حوزه فناوری اطلاعات  و مناطق مخابراتی در سراسر کشور در مرکز مخابراتی شهید فرد اسدی در حال برگزاری است .


١٣:٢٣ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧١٦٣    /    تعداد نمایش : ٤٦١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج