صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > پروژه ستاره دیجیتال و همگرایی از مهمترین پروژه ها در مسیر ره نگاشت تحول شرکت مخابرات ایران است

 


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس ملک جعفریان در مراسم رونمایی از پروژهای فناوری اطلاعات :

پروژه ستاره دیجیتال و همگرایی از مهمترین پروژه ها در مسیر ره نگاشت تحول شرکت مخابرات ایران است

مجری طرح توسعه فناوری اطلاعات در  آیین افتتاح پروژه های IT گفت: در مراسم امروز، از پروژه های فناوری اطلاعات به منظور همگرایی و تبدیل به یک شرکت تمام IT  تا پایان سال 1400 رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مدیر امور فناوری اطلاعات افزود: پروژه های فنا وری اطلاعات، در قالب 6 گروه پروژه های مرتبط با بستر تامین محتوا، مرتبط با سیستم های مدیریت زیرساخت، مرتبط با سیستم مالی و صورت حساب، پروژه های زیرساخت کشوری و سیستم های سازمانی دسته بندی می شود.
مهندس ملک جعفریان با اشاره به تشکیل معاونت فناوری اطلاعات در شرکت مخابرات ایران گفت : این معاونت در قالب 7 اداره کل و 40 ادره زیر مجموعه تشکیل خواهد شد و بر اساس مدل عملیاتی تمام قابلیت های مورد نیاز در حوزه فناوری اطلاعات راپوشش می دهد .
وی همچنین با تشریح پروژه ستاره دیجیتال افزود : با اجرای این پروژه شرکت مخابرات ایران به یک شرکت هوشمند دیجیتال تبدیل خواهد شد .
ملک جعفریان تصریح کرد : در ستاره دیجیتال ، مرکز نو آوری فناوری اطلاعات به عنوان یک دفتر باز open office space   اداره می شود .
وی افزود : این فضا ، یک اتاق جلسه گسترده و مطابق با محیط کاری شرکت های بزرگ و نو آور جهان طراحی شده و فضایی برای تعامل تمام افرادی است که در ستاره دیجیتال فعالیت دارند . 


١٣:٣٤ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧١٦٤    /    تعداد نمایش : ٤٩٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج