صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > حمایت یکپارچه شرکت مخابرات ایران از نخبگان و شرکت های نوپا

 


  چاپ        ارسال به دوست

حمایت یکپارچه شرکت مخابرات ایران از نخبگان و شرکت های نوپا


وزیر ارتباطات و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در ادامه سفر به استان مازندران با جمعی ازجوانان و نخبگان حوزه ICT و شرکت های نوپا در این استان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در دیدار مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با جمعی ازجوانان و نخبگان حوزه ICT و شرکت های نوپا در استان مازندران که مهندس سید مجید صدری و جمعی از مدیران ارشد حوزه مخابرات و ارتباطات استانی نیز حضور داشتند، مهندس صدری با اشاره به ظرفیت های گسترده شرکت مخابرات ایران به منظور همکاری با شرکت های نوپا و استارتاپ ها گفت: به دنبال تهیه یک مدل مشارکتی با شرکت های نوپا به منظور استفاده از ظرفیت های بالای حوزه فناوری های نوین هستیم .

وی افزود: شرکت مخابرات ایران در حوزه دیتا و زیرساخت های مربوط به شبکه آمادگی دارد تا با توجه به ظرفیت کسب و کارهای نوپا همکاری لازم ومطلوب را با این بخش ها داشته باشد.

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران همچنین اضافه کرد : ارتقای کسب و کارهای نوین و شرکت های دانش بنیان به عنوان پیشران توسعه مطرح است و شرکت مخابرات ایران می تواند با استفاده از امکانات خود برای رشد و توسعه کسب و کارهای نوپا همکاری کند.

نخبگان وفعالین حوزه ICT مازندران نیز در این دیدار با قدردانی از حمایت های مجموعه مخابرات از کسب وکارهای نوپا و استارتاپها ، مباحث و دغدغه های مربوط به تجاری سازی فعالیت های استارتاپها را با مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در میان گذاشتند.

 


٠٥:٠١ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٠٣٣٤    /    تعداد نمایش : ٤٤٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج