صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > مراسم تودیع و معارفه معاون شبکه مخابرات تهران برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه معاون شبکه مخابرات تهران برگزار شد

 

مراسم تودیع مهندس جعفری معاون سابق و معارفه مهندس ملکی معاون شبکه تهران با حضور مهندس ملک جعفریان و همراهان بعد از ظهر چهار شنبه دوم آبان ماه 97 در سالن کنفرانس معاونت شبکه در ساختمان شاهد برگزار شد .

به گزارش پیام تهران آنلاین؛ در این مراسم مهندس ملک جعفریان ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های بی دریغ مهندس جعفری، موفقیت های هر سازمانی را همانند مسابقه دوی امدادی دانست که در آن پستها و افراد متخصص به منظور توفیق روزافزون سازمانی و تحقق اهداف مد نظر از پستی به پست دیگر انتقال داده می شوند .

وی مهندس جعفری را فردی با تلاش و متخصص در کار خود دانست که حضورش در هر پست و سازمانی موجب توفیق بیش از پیش در سازمان خواهدشد .

مدیر مخابرات منطقه تهران با اشاره به اینکه تمامی مدیران مناطق به لحاظ فنی و تخصصی نزدیک به هم بوده که با بررسی انجام شده، سرانجام مهندس ملکی با اختلاف اندکی نسبت به سایر همکاران به عنوان معاون شبکه انتخاب شد که این امر نشان از تخصص و توانمندی بالای بدنه مخابرات منطقه تهران دارد.

مهندس جعفری معاون سابق شبکه ، در سخنانی 26 سال خدمت در مخابرات منطقه تهران را فرصتی بی نظیر برای کسب تجربه و توفیق خدمت به شهروندان در یکی از مهمترین زیرساخت های فنی و شبکه ای پایتخت ایران اسلامی برشمرد و از تمامی همکاران که با همکاری و همدلی و اتحاد مثال زدنی خود که همیشه زبان زد سایر مناطق مخابراتی کشور است موجبات توسعه فنی و زیر ساختی مخابرات منطقه تهران فراهم ساختند، تشکر و قدر دانی کرد و از همه همکاران درتمامی بخش های مخابرات منطقه تهران درخواست حلالیت کرد .

مهندس ملکی نیز ضمن تشکر از مهندس ملک جعفریان مدیر منطقه تهران برای حسن اعتماد به وی برای جایگاهی خطیر و حساس به لحاظ فنی و تخصصی تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری کرد با همدلی و اتحاد تمامی همکاران در بخش های مالی و فنی اهداف شرکت در بدنه مخابرات منطقه تهران همچنان مسیر پیشرفت و توسعه را بیش از پیش پیموده و به سر منزل مقصود برسانند .

مهندس علی بیگی مدیرکل دفتر مدیریت مخابرات منطقه تهران نیز از مهندس جعفری بعنوان فردی متخصص، کارشناس و خبره در کار خود یاد کرد و گفت: امروز شخصی از بدنه مخابرات تهران می رود که دانش ،تخصص و زمان خود را برای پیشبرد اهداف توسعه ای در اختیار مخابرات منطقه تهران قرار داد.

وی همچنین برای مهندس ملکی در سمت جدید که دارای سابقه و تجربه ای درخور توجه در حوزه و حیطه فنی است آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است حاضران در این جلسه از مهندس جعفری بعنوان فردی با شخصیت فنی و فردی بالا ، پر انرژی و پشتیبان و همیشه و در همه حال پای کار یاد کردند و برای وی در سمت جدید توفیق روزافزون را از خداوند منان خواستار شدند و برای مهندس ملکی درسمت جدید نیز آرزوی موفقیت کردند.

تهیه و تنظیم خبر : امیرحسین جلالت / عکس: علیرضاترابی

 

 


١١:٢٤ - شنبه ٥ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٠١٨٤٨    /    تعداد نمایش : ٥٥٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج