صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > حضور مهندس ملک جعفریان در جلسه پایش فنی مراکز مخابراتی منطقه 5

 


  چاپ        ارسال به دوست

حضور مهندس ملک جعفریان در جلسه پایش فنی مراکز مخابراتی منطقه 5

مهندس ملک جعفریان مدیر منطقه تهران در جلسه پایش مراکز مخابراتی در منطقه 5 گفت : پایش فنی مراکز مخابراتی در راستای تسهیل فعالیت ها در ارایه خدمات و رفع موانع و مشکلات پیش روی مراکز مخابراتی انجام می شود.

به گزارش پیام تهران آنلاین و به نقل از روابط عمومی اداره کل مخابرات منطقه 5 ، مهندس ملک جعفریان با اشاره به این که تلاش مجموعه مدیران و کارکنان شرکت مخابرات رضایت مندی مشتریان است یاد آور شد: کارکنان شرکت در همه سطوح لازم است تا اشراف کامل به حوزه فعالیت خود داشته باشند .

 

مدیر منطقه تهران را مهندس ملکی سرپرست شبکه منطقه تهران ، مهندس علی بیگی مدیر کل دفتر مدیریت منطقه تهران، مهندس ستوده مدیر کل دفتر برنامه ریزی ، مهندس حجازی فر معاون دفتر بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات ، مهندس آل آقا معاون طراحی و توسعه فناوری اطلاعات ، مهندس نجم آبادی  مدیر کل خدمات پس از فروش ، مهندس ذوالفقاری مدیر کل دفتر روابط عمومی و مهندس اصغری رئیس اداره آمار دفتر برنامه ریزی و مهندس محفوظی معاون اداره کل پشتیبانی و راه اندازی شبکه همراهی می کردند.

 

در این جلسه میزان تحقق برنامه دایری سرویس های مخابراتی منطقه 5 مورد بررسی قرار گرفت .

 

شایان ذکر است در این جلسه که مدیران و روسای ادارات و مراکز تابعه منطقه 5 حضور داشتند به پرسش های ارایه شده از طرف مدیر منطقه تهران و هیئت همراه پاسخ دادند .

 

 

 ٠٩:٤٦ - چهارشنبه ٩ آبان ١٣٩٧    /    عدد : ١٠١٨٩٣    /    تعداد نمایش : ٤٨٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج