صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > ادامه تخفیف فروش تانومای ویژه تا پایان سال

 


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس صدری خبر داد:

ادامه تخفیف فروش تانومای ویژه تا پایان سال

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه فروش تانومای ویژه تا پایان سال ادامه دارد، افزود: به منظور تحقق مشتری مداری و تشویق مشتریان برای دریافت امکانات فیبر نوری، کاهش تعرفه های مربوط به تانومای ویژه تا پایان سال جاری اجرا می شود.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری ضمن اظهار مطلب فوق خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال مشتریان از سرویس تانومای ویژه، کاهش تعرفه ها تا پایان سال جاری ادامه داشته و تمام مشتریان و به خصوص مشتریان خانگی می توانند از اتصال مبتنی بر فیبر نوری برخوردار شوند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، قیمت بالای تعرفه ها را در گذشته، یکی از دلایل استقبال کم مردم از سرویس تانوما دانست و افزود: در مورد استفاده تمام مشتریان و به خصوص مشتریان خانگی از تجهیزات فیبر نوری و اینترنت پرسرعت، تسهیل شرایط انجام شده است.

مهندس سیدمجید صدری، ضمن اظهار اینکه با تعرفه های جدید، اکثر مشتریان به خصوص در بخش خانگی، می توانند با شرایط ویژه و به صرفه، از اتصال تانومای ویژه مخابرات برخوردار شوند، افزود: در تلاش هستیم تا زیرساخت مبتنی بر اتصال فیبر نوری را در بین مشترکین بسط و گسترش دهیم.


١٥:٥٤ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٢٢٩٢    /    تعداد نمایش : ٨٣٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج