صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > ابلاغ آیین نامه بازنشستگی تشویقی سال 1397 کارکنان شرکت مخابرات ایران

 


  چاپ        ارسال به دوست

ابلاغ آیین نامه بازنشستگی تشویقی سال 1397 کارکنان شرکت مخابرات ایران


آیین نامه بازنشستگی تشویقی شرکت مخابرات ایران در سال 1397 پس از تصویب هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و سیر مراحل اداری آن، ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، بر اساس سیاست های شرکت مبنی بر حفظ کرامت و شأن کارکنان و قدردانی از زحمات سی ساله آنان در خدمت به جامعه ارتباطات کشور و همچنین تصویب آیین نامه بازنشستگی تشویقی سال 1397 کارکنان توسط هیات مدیره شرکت مخابرات ایران، مفاد این آیین نامه بر اساس مصوبه شماره 34/97 مورخه 97/10/23 ابلاغ شد.

 

مفاد این آیین نامه عبارتند از:

رعایت کلیه مفاد آیین نامه مذکور در خصوص افراد مشمول الزامی است.
مهلت ارایه درخواست همکاران مشمول (موضوع ماده 5 آیین نامه) از تاریخ ابلاغ این بخشنامه تا پایان وقت اداری 97/11/30 می باشد

ضروری است فرم درخواست بازنشستگی از طریق سامانه HRIS توسط همکاران متقاضی ثبت گردد.
متقاضی می بایست پرینت درخواست بازنشستگی ثبت شده در سامانه HRIS (فرم شماره 1 ) را پس از ثبت امضاء و اثر انگشت به واحد منابع انسانی شرکت /منطقه ذیربط تحویل نمایند.
با عنایت به انجام مراحل فرایند بازنشستگی از طریق سامانه HRIS و محدودیت زمانی طرح باز نشستگی تشویقی سال 97 ضروری است بررسی اعلام نظر در خصوص درخواستهای خاتمه خدمت واصله به کارتابل مدیران ما فوق افراد متقاضی و همچنین کاربران واحد منابع انسانی ، در اسرع وقت صورت پذیرد .
کارکنان 7% مشمول این این آیین نامه ، بایستی علاوه بر ثبت تقاضای بازنشستگی در سیستم ، فرم درخواست بازنشستگی مربوط به سازمان تامین اجتماعی ( فرم شماره 1 پیوست بخشنامه 38/2 ، مستمری ها ) تکمیل و رأساً ، نسبت به مراجعه به شعبه ی مربوطه و اخذ تاییدیه و تحویل آن به واحد منابع انسانی در مهلت زمانی مقرر در ماده 5 ایین نامه ، اقدام نمایند تا ابلاغ بازنشستگی متقاضیان در سال 97 صادر شود . بدیهی است تاییدیه های صادره در سال 98 و به تبع آن ابلاغ های بازنشستگی صادره در سال 98 مشمول این آیین نامه نخواهد بود.
واحد های منابع انسانی می بایست قبل از تایید نهایی فرم بازنشستگی افراد متقاضی در سامانه HRIS تمامی مراحل اجرایی از جمله تطبیق اطلاعات فرم با سوابق پرونده پرسنلی فرد ، بررسی و محاسبه کل سوابق قابل قبول ، تاییدیه صندوق بازنشستگی ذیربط ( مربوط به کارکنان 7% ) اخذ فرم استمرار تابعیت از صندوق بازنشستگی کشوری ( مربوط به کارکنان 9% ) و سایر موارد مرتبط را انجام داده و پس از حصول اطمینان از کامل بودن مستندات لازم اقدام نمایند.
واحد منابع انسانی موظف است یک نسخه پرینت از تقاضای ثبت شده فرد متقاضی تهیه و پس از اخذ امضاء و اثر انگشت متقاضی ، در پرونده وی ضبط نماید .
کلیه واحدهای منابع انسانی شرکت /مناطق می بایست ابلاغ بازنشستگی مشمولین را حدا کثر تا پایان وقت اداری 97/11/27 صادر نمایند و ابلاغ های بازنشستگی که در سال 98 صادر گردد مشمول این آیین نامه نخواهد بود .
پس از صدور ابلاغ بازنشستگی ( برابر ضوابط مربوطه ) فرم شماره 2 به صورت کامل و دقیق طبق مندرجات فرم و محاسبات دقیق با رعایت ماده 11 از طریق اتوماسیون اداری به معاونت محترم مالی و امور مجامع شرکت های تابعه و رونوشت آن به معاونت توسعه سرمایه انسانی شرکت مخابرات ارسال گردد.
در پایان وقت اداری 97/12/11 کلیه مناطق و شرکت های تابعه می بایست اسامی نفرات مشمول و تایید شده نهایی خود را طی لیست با مشخصات کامل و تاریخ ابلاغ بازنشستگی به معاونت توسعه سرمایه انسانی ارسال نمایند .
از مجموع مطالبات ناشی از ( پاداش قانونی ، تشویقی و ذخیره مرخصی ) ، مبلغ پانصد میلیون ریال تا پایان سال 97 به بازنشستگان مشمول این ایین نامه پرداخت و مابقی مطالبات تا پایان خرداد ماه سال 98 تسویه خواهد شد .

 

گفتنی ست، برای پاسخگویی به سو الات احتمالی متقاضیان ، همکاران معاونت توسعه سرمایه انسانی به شرح ذیل آماده پاسخگویی می باشد .

نام و نام خانوادگی شماره تماس

خانم فائزه بختیاری 41251406

خانم ندا کلهری 41251414

اقای محمد مهدی موسویان 41251408

 

برای مشاهده دستورالعمل بازنشستگی کارکنان شرکت مخابرات ایران در سال 97 (اینجا) کلیک کنید.

 


٠٦:٤٦ - دوشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٠٣١٠٣    /    تعداد نمایش : ٨٣٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج