صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > پیام دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات با شعار "دسترسی یکسان به استاندارد سازی" در سال 2019

 


  چاپ        ارسال به دوست

پیام دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات با شعار "دسترسی یکسان به استاندارد سازی" در سال 2019

روز هفدهم مه امسال۲۰۱۹(برابر با بیست و هفتم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸) را به عنوان  پنجاهمین سالگرد روزجهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی


متن پیام دبیرکل اتحادیه جهانی مخابرات به مناسبت روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی۲۰۱۹: 


 امسال محور توجه خود را روی دسترسی یکسان به استانداردسازی قرار می دهیم.


پایه اساسی مأموریت اتحادیه جهانی مخابرات، به عنوان نهاد تخصصی سازمان ملل متحد در زمینه فناوری های اطلاعات و ارتباطات، تدوین استاندارد هاست.


وقتی می خواهید به اینترنت وصل شوید، از رویدادهای ورزشی تلوزیون لذت ببرید، به رادیوی خودروی خود گوش دهید یا با گوشی هوشمند خود فیلم ببینید، استانداردهای اتحادیه جهانی مخابرات است که این کارها را امکان پذیر می سازد.

بویژه، اگر استانداردهای نسل پنجم با هوش مصنوعی تلفیق شوند، در آینده ای نزدیک از مجموعه گسترده ای از اپلیکیشن هایی پشتیبانی خواهند کرد که بی چون و چرا آنها را خواهیم پذیرفت؛ مانند خودروهای  خودران(بدون راننده) و شهرهای هوشمند و امن تر.


استانداردهای اتحادیه جهانی مخابرات، امکان بهره برداری متقابل مخابرات، افتتاح بازارهای جهانی و تشویق نوآوری و رشد را فراهم می سازند.این استانداردها، هم برای کشورهای توسعه یافته، و هم برای کشورهای درحال توسعه خوب هستند.

استانداردهای اتحادیه جهانی مخابرات، برای نیل به همه اهداف توسعه هزاره، به فناوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی تسریع می بخشند.

من از کشورهای عضو اتحادیه , از اعضای دست اندرکار این صنعت، شرکت های کوچک و بزرگ و جامعه دانشگاهی، همراه با نهادهای خواهر در سازمان ملل متحد، شرکای ما و همه دست اندرکاران، خواستارم که از برنامه "دسترسی یکسان به استانداردسازی" و رفاه و کامیابی همگانی حمایت کنند. 
سپاسگزارم.


هولین ژائو

 

 


١٢:١١ - دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٤٠٥٦    /    تعداد نمایش : ٢١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج