صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > شرکت مخابرات ایران رتبه خریدار برتر محصولات ایرانی را کسب کرد

 


  چاپ        ارسال به دوست

در آیین معرفی برگزیدگان جشنواره فاوا:

شرکت مخابرات ایران رتبه خریدار برتر محصولات ایرانی را کسب کرد

در آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت مخابرات ایران به عنوان خریدار برتر محصولات ایرانی در محور توسعه کسب و کار معرفی شد.

به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، در آیین معرفی برگزیدگان هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات و جایزه ملی کیفیت، شرکت مخابرات ایران موفق به کسب رتبه خریدار برتر محصولات ایرانی در محور توسعه کسب و کار شد.

بر اساس این گزارش، از اهداف این جشنواره ، ایجاد فضای رقابتی سالم و با شور و نشاط، شناسایی و حمایت از نخبگان و استعدادهای برتر، فرهنگ سازی و ایجاد فضای تعامل و همکاری فعالان حوزه ارتباطات و شناسایی و حمایت از بخش خصوصی برتر حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است که برگزیدگان پس از فرآیند ارزیابی معرفی شدند.

این جشنواره، در ۶ محور استارتاپ برتر در حوزه ICT ، دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی ، توسعه کسب و کار در حوزه فاوا ، پژوهش های منتهی به فناوری ، شرکت های برترIT در توسعه اقتصادی و فناوری فضایی و خدمات فضا پایه برگزارش د که شرکت مخابرات ایران  موفق به کسب رتبه خریدار برتر محصولات ایرانی شد.

 آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات(فاوا) با شعار "فناوری اطلاعات و ارتباطات، پیشران تحول اقتصاد دیجیتال" امروز، شنبه، ۲۹ تیرماه ۱۳۹۸ با حضور مهندس جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، خانم فیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد، مهندس سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و مدیران بنگاه های اقتصادی حوزه ICT در سالن همایش های نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

 

 


١٤:١٦ - شنبه ٢٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٤٧٤٢    /    تعداد نمایش : ٤١٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج