صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > نظرسنجی معاونت توسعۀ سرمایۀ انسانی از نحوه پیاده سازی نظام مدیریت عملکرد

 


  چاپ        ارسال به دوست

نظرسنجی معاونت توسعۀ سرمایۀ انسانی از نحوه پیاده سازی نظام مدیریت عملکرد

معاونت توسعۀ سرمایۀ انسانی شرکت مخابرات ایران، در یک نظرسنجی جامع، از کارکنان در خصوص نحوه پیاده سازی نظام مدیریت عملکرداز طریق سامانه HRIS نظرسنجی کرد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، این نظرسنجی، به تفکیک مناطق مخابراتی سراسر کشور ، درصد مشارکت کارکنان را در خصوص اعلام نظر به نحوه پیاده سازی نظام مدیریت عملکرد نشان می دهد.
گفتنی ست، براساس این بررسی، کارکنان مخابرات منطقۀ گلستان، با مشارکت 73 درصدی، بیشترین میزان تعهد، صرف وقت و مشارکت را، برای تعالی و رشد نظام مدیریت عملکرد در سامانۀ HRIS داشته و رتبۀ نخست را به دست آورده است.
همچنین در این گزارش آمده است ؛ مخابرات مناطق فارس، کردستان ، خراسان جنوبی و اردبیل، با مشارکت 53 تا 49 درصدی، در این نظرسنجی، رتبه های دوم تا پنجم را کسب کرده اند.
معاونت توسعۀ سرمایۀ انسانی ،در بخش دیگری از این گزارش، ضمن اعلام آمادگی برای دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد، برای اصلاح و بهبود هرچه بهتر ، از تمامی کارکنان شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور درخواست کرد، تا میزان مشارکت خود را در این سامانه افزایش دهند.
بر اساس اعلام آن معاونت، اقدامات اصلاحی، انتقادات صریح و شفاف، پیشنهادات، بهبودهای ارایه شده و نظرات سازنده در خصوص نظام مدیریت عملکرد، نحوه پاسخگویی همکاران، مطالعه، بررسی و طبقه بندی شده و در برنامه اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه لحاظ و طی برنامه زمانبندی اجرا خواهد شد.
در ادامه این گزارش آمده است، لازم است، اقدامات اصلاحی و بهبودهای در شرف اجرا از جمله پیاده سازی مدل اسمارت (SMART) در زمان تعریف برنامه های عملکردی، آموزش مدل «اس بی آی» برای ارایه بازخورد غیر رسمی و رسمی موثرتر، آموزش همکاران و واحدهای مدیریت مناطق برای ارایه آشنایی بیشتر با مفاهیم فوق و انتقال آن ها به همکاران در مناطق و همچنین اجرای کمپین ارتباطی مدیریت عملکرد برای آموزش و فرهنگ سازی در دستور کار اداره کل مدیریت عملکرد و جبران خدمت قرار گیرد.


١٤:٢٠ - چهارشنبه ١٩ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٥٨٣٥    /    تعداد نمایش : ٨٤٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج