صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > آی تی محوری ، لزوم توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران است

 


  چاپ        ارسال به دوست

دکتر سراییان :

آی تی محوری ، لزوم توسعه کسب و کار شرکت مخابرات ایران است

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران با تاکید بر بازنگری در دیدگاه همه مدیران به حوزه تجاری و IT عنوان کرد به منظور کسب سهم بازار مناسب در بازار رقابتی مسیری به جز IT محوری متصور نیست .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، دکتر سراییان در مراسم رونمایی از پروژه های فناوری های اطلاعات خاطر نشان کرد : سامانه های IT مبتنی بر جمع آوری روش مند و یکپارچه اطلاعات ، تنها مرجع قابل اطمینان برای صحت سنجی پیشرفت پروژه ها و رسیدن به یکپارچگی مد نظر در ره نگاشت تحول شرکت مخابرات ایران است .
وی افزود : تجمیع اطلاعات تا حدود زیادی در مجموعه شرکت یکپارچه و IT محور شده است ، چرا که ابزار کنترل و پایش مدیران در حوزه تجاری و فنی تکیه بر اطلاعات است .

سراییان تصریح کرد : ما باید بهترین ابزار های ITرا در شرکت مخابرات ایران داشته باشیم ، زیرا تنها مرجع قابل استناد برای کنترل نظام مند پیشرفت پروژ ه ها در تمام بخش ها استفاده از ابزار های ITاست .
در ادامه این مراسم ،  پروژه های حوزه فناوری اطلاعات توسط مدیران و مجریان این پروژه ها ارایه. و همچنین از دست اندر کاران و مجریان این پروژه ها که در بخش های مختلف ، نقش تاثیر گذار و ملموس در طراحی ، پیشرفت و اجرایی شدن پروژه ها داشتند ، قدردانی شد .


٠٧:٣٦ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧١٧٥    /    تعداد نمایش : ٥١٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج