صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > اساس پروژه های حوزه شبکه برهدایت زیر ساخت های فنی به منظور تقویت حوزه کسب کار است

 


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس خلیلی :

اساس پروژه های حوزه شبکه برهدایت زیر ساخت های فنی به منظور تقویت حوزه کسب کار است

مدیر امور شبکه شرکت مخابرات با تاکید بر اینکه هدف تمام فعالیت ها در بخش شبکه و IT  بهبود خدمت رسانی به مشتریان است اظهارداشت : در ماههای گذشته بخش گسترده ای از پروژه های حوزه شبکه به نتیجه رسیده است .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس خلیلی در تشریح این پروژ ها اعلام کرد ، پروژه oss در کل استان ها پیاده سازی شده و المان های شبکه دیتا نیز تحت پوشش شبکه جدید قرار گرفته است .

وی سامانه های مانیتورینگ پهنای باند را از مهمترین پروژه های حوزه شبکه دانست و گفت : تفاوت سیستم ارایه دیتا در حوزه فیبر و سیم مسی بسیار اساسی و به نفع فیبر است.

مدیر امور شبکه شرکت مخابرات افزود : اگر نقاط اتصال در مسیر فیبر نوری به اندازه کافی فراهم شود این روش بهترین مسیر برای انتقال اطلاعات است . بدین منظور پروژه Gpon anlaizer را دنبال می کنیم.

خلیلی بابیان اینکه امکان تست کیفیت خطوط فیبر نوری مهیاست افزود : در حال حاضر سامانه پایش کیفیت خدمات در مرکز عملیات شرکت مخابرات ایران قابل مانیتورینگ و مشاده است .
وی در پایان اظهار داشت : تسهیل شرایط فنی استفاده از ترافیک داخلی و تحقق شبکه ملی اطاعات از مهمترین برنامه های پیش روی حوزه شبکه مخابرات ایران است .


٠٧:٣٨ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦    /    عدد : ٩٧١٧٦    /    تعداد نمایش : ٥٦٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج