صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > مراسم تقدیر از مهندس عرب هاشمی و معارفه مهندس ملک جعفریان برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

مراسم تقدیر از مهندس عرب هاشمی و معارفه مهندس ملک جعفریان برگزار شد


مراسم تقدیر از زحمات مهندس سید غلامرضا عرب هاشمی مدیر سابق مخابرات منطقه تهران و معارفه مهندس سیدعلی ملک جعفریان سرپرست جدید مخابرات منطقه تهران سه شنبه 21 فروردین در سالن کنفرانس ساختمان شهید نجات الهی برگزار شد.


به گزارش پیام تهران آنلاین مهندس صدری در این مراسم با بیان اینکه واگذاری تلفن ثابت در تمام مراکز مخابراتی منطقه تهران تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به روز می شود، تصریح کرد: تمام تلاش مجموعه مخابرات ایران، ارایه بهترین سرویس ها در حداقل زمان ممکن چه در بخش ثابت و چه در بخش دیتا است.


مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: پتانسیل بالای مخابرات منطقه تهران، همواره تعیین کننده و بسیار مهم است و پیشرفت و توسعه مخابرات منطقه تهران، در سطح کشور نیز بسیار اثرگذار است.


وی توجه به نیروی انسانی را یکی ازمهم ترین اولویت های مدیریت شرکت مخابرات ایران دانست و افزود: بحث مشتری مداری و نزدیکی مسئولین و مدیران به بدنه کارشناسی شرکت نیز از دیگر رویکردهای شرکت است.


وی افزود: بر این باور هستیم که با استفاده از ظرفیت ویژه و منحصر به فرد شرکت مخابرات ایران، تحول مهمی در ارایه سرویس ها و تحقق مشتری مداری امکان پذیر است.


مهندس سیدمجید صدری، همچنین از زحمات مهندس عرب هاشمی در در دوران فعالیت در مخابرات منطقه تهران تقدیر کرد و افزود: بخش گسترده ای از فعالیت های مجموعه مخابرات ایران در حوزه تهران پیگیری و اجرا می شود و نقش مخابرات تهران، کاملا استراتژیک و تاثیرگذار است.


مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه تغییرات مدیریتی همواره سر منشا تحولات و شتاب بیشتر در تحقق اهداف می شود افزود: با بررسی ها و جمع بندی های صورت گرفته شده تصمیم بر آن شد تا از تجارب ارزنده مهندس عرب هاشمی در شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران بعنوان رییس هئیت مدیره و از مهندس ملک جعفریان بعنوان مدیریت جدید مخابرات منطقه تهران بهره مند شویم.


مهندس صدری با اشاره به اینکه مخابرات منطقه تهران 40 درصد مجموع مخابرات کشور را در بر می گیرد، بر ضرورت رشد و توسعه حاکمیت IT در این منطقه بعنوان الگویی برای سایر مناطق تاکید کرد و مهم ترین اولویت های کاری سرپرست جدید مخابرات منطقه تهران را رسیدگی به وضعیت پرسنل به ویژه نیروهای پیمانکاری، ساماندهی پیمانکاران، مشتری مداری وجوان گرایی در سمت های مدیریتی اعلام کرد.


همچنین مهندس یافتیان عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران در این مراسم گفتند : روحیه جهادی که در مهندس عرب هاشمی وجود دارد منجر به آن شد تا از ایشان در شرکت مدیریت املاک مخابرات ایران ، با دایره وسیعی از فعالیت ها، استفاده شود.


عضو هیئت مدیره شرکت مخابرات ایران، ضمن تبریک به مهندس ملک جعفریان به خاطر ورود به این مجموعه، از وی بعنوان نیروی با تجربه و دارای سوابق درخشان کاری در حوزه استانی و کشوری یاد کرد و سپس به تشریح برنامه ها، روش های بهبود فعالیت ها، ارایه راهکارهای عملیاتی برای تحقق هرچه بهتر ماموریت های در نظر گرفته شده برای مخابرات تهران پرداخت.


شایان ذکر است در ابتدای این مراسم مهندس عرب هاشمی با ارایه گزارشی از 505 روز فعالیت خود در مخابرات منطقه تهران، تلاش شبانه روزی مدیران و کارکنان را در دستیابی به موفقیت های کسب شده موثر دانست و افزود: شکوفایی عملکرد مجموعه مخابرات منطقه تهران ، ریشه در وحدت و همدلی نیروهایی دارد که یکدل ،صادق و به دور از هیاهو به کار و تلاش جهادی پرداختند.


مهندس عرب هاشمی ضمن کسب حلالیت از تمامی کارکنان افزود: به خاطر فشارهای مضاعفی که برای انجام ماموریت ها و رسالت های تکلیف شده وارد آمد از همگی عزیزان طلب بخشش دارم و اعلام می کنم بی نظیرترین دوران کاری ام در مخابرات منطقه تهران سپری شد.
وی با بیان اینکه همچنان بعنوان سرباز نظام و سیستم آماده خدمت در سنگری دیگر است، اظهار امیدواری کرد مهندس ملک جعفریان و سایر مدیران و کارکنان مخابرات منطقه تهران در تحقق اهداف و برنامه های در نظر گرفته شده، به نتایج درخشانی دست یابند.


گفتنی است مهندس سیدعلی ملک جعفریان نیز در سخنانی مخابرات منطقه تهران را ویترین مخابرات کشور توصیف و با اشاره به زیرساخت های موجود مخابرات منطقه تهران تصریح کرد: بستری مناسب برای کسب درآمد دراختیار است که با همدلی و اتکا به نیروی انسانی متخصص و متعهدی که در مجموعه مخابرات منطقه تهران وجود دارد، بطور یقیین شاهد اجرای موفقیت آمیز برنامه های در نظر گرفته شده و استمرار مسیر حرکت مهندس عرب هاشمی و پیشبرد اهداف خواهیم بود.


سرپرست جدید مخابرات منطقه تهران خواستار آن شد همکاران استان تهران ، متمرکزبر ارزش های مشتری و سازمان شوند تا وی بعنوان مدیر منطقه ارزش های همکاران منطقه را پیگیری کند .و ضمن تجلیل از اعتماد مهندس صدری به پاس سپردن مسئولیت مدیریت مخابرات منطقه تهران اظهار داشت: رسیدن به سر منزل مقصود و انجام دقیق و به موقع رسالت ها و ماموریت هایی که مهندس صدری بر شمردند، با اتحاد و همبستگی که در مجموعه مخابرات منطقه تهران همواره زبانزد بوده و هست، امکان پذیر خواهد شد.

به اطلاع می رساند در این مراسم مهندس جعفری معاون شبکه، مهندس ناجی معاون مالی تدارکاتی و منابع انسانی ، مهندس کاظمی معاون تجاری، مهندس علی بیگی مدیرکل دفتر مدیریت مخابرات منطقه تهران، بهروز کرمی مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری و حجت الاسلام و المسلمین محسنی به نمایندگی از عموم مدیران و کارکنان در سخنانی از زحمات و تلاش های مهندس عرب هاشمی تقدیر و برای مهندس ملک جعفریان در سمت جدید آرزوی موفقیت کردند.عکس_محمود غلامی

 


٠٧:١٨ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٩٩١٩٧    /    تعداد نمایش : ١١١١


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج