صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > واگذاری تلفن ثابت در تهران تا پایان اردیبهشت ماه به روز می شود

 


  چاپ        ارسال به دوست

مهندس صدری:

واگذاری تلفن ثابت در تهران تا پایان اردیبهشت ماه به روز می شود

مهندس سیدمجید صدری در مراسم تودیع و معارفه سرپرست مخابرات منطقه تهران اعلام کرد: واگذاری تلفن ثابت در تمام مراکز مخابراتی منطقه تهران تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری به روز می شود.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری در این مراسم که امروز سه شنبه 21 فروردین ماه 1397برگزار شد، ضمن اعلام مطلب فوق تصریح کرد: به طور کلی، تمام تلاش مجموعه مخابرات ایران، ارائه بهترین سرویس ها در حداقل زمان ممکن چه در بخش ثابت و چه در بخش دیتا است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: پتانسیل بالای مخابرات منطقه تهران، همواره تعیین کننده و بسیار مهم است و پیشرفت و توسعه مخابرات منطقه تهران، در سطح کشور نیز بسیار اثرگذار است.


وی توجه به نیروی انسانی را یکی ازمهم ترین اولویت های مدیریت شرکت مخابرات ایران دانست و افزود: بحث مشتری مداری و نزدیکی مسئولین و مدیران به بدنه کارشناسی شرکت نیز از دیگر رویکردهای شرکت است.


وی افزود: بر این باور هستیم که با استفاده از ظرفیت ویژه و منحصر به فرد شرکت مخابرات ایران، تحول مهمی در ارائه سرویس ها و تحقق مشتری مداری امکان پذیر است.


مهندس سیدمجید صدری، همچنین از زحمات مهندس عرب هاشمی در در دوران فعالیت در مخابرات منطقه تهران تقدیر کرد و افزود: بخش گسترده ای از فعالیت های مجموعه مخابرات ایران در حوزه تهران پیگیری و اجرا می شود و نقش مخابرات تهران، کاملا استراتژیک و تاثیرگذار است.


در این مراسم، مهندس عرب هاشمی ضمن ارائه گزارشی از دوران فعالیت در مخابرات منطقه تهران گفت: کارکنان مخابرات منطقه تهران همواره با تلاشی مثال زدنی، پیشران توسعه و خدمت رسانی و اجرای حجم عظیمی از فعالیت ها بوده اند.


گفتنی است در این مراسم، از زحمات مهندس عرب هاشمی، مدیر سابق مخابرات منطقه تهران، تقدیر و مهندس سیدعلی ملک جعفریان به عنوان سرپرست مخابرات منطقه تهران معرفی شد.

 


٠٧:٤٨ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٧    /    عدد : ٩٩١٩٨    /    تعداد نمایش : ٥٠٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج