صفحه اصلي > اخبار > آرشیو اخبار 

اخبار > سامانه 20117 و مراکز 118 مخابرات تجمیع می شوند

 


  چاپ        ارسال به دوست

سیدمجید صدری:

سامانه 20117 و مراکز 118 مخابرات تجمیع می شوند

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت : واگذاری تلفن ثابت و پاسخگویی به فیش های در نوبت انتظار در دو استان تهران و مشهد تا آخر اردیبهشت به روز می شود .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، سیدمجید صدری در حاشیه افتتاح مرکز عملیات شبکه شرکت مخابرات ایران در جمع خبرنگاران درباره تغییرات سامانه 20117 (خرابی تلفن) و مراکز 118 در سال 97 ، اظهار داشت : در سال 97 برنامه تغییر در چندین سامانه شرکت مخابرات ایران از جمله خرابی تلفن (20117)، مرکز خدمات تلفنی (118) و سامانه های اینترنت مشترکان تجاری و خانگی (2010 و 2020) در دستور کار قرار دارد که پاسخگویی به مشترکان در این سامانه ها متمرکز می شود .

 

وی ادامه داد : هدف از این تغییرات پاسخگویی به مردم در اسرع وقت ، تکمیل اطلاعات ناقص مراکز مخابرات ی و مدیریت یکپارچه است .

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران همچنین درباره انتقاد وزیر ارتباطات از کیفیت اینترنت مخابرات گفت : به زودی با تغییرات ایجاد شده شاهد افزایش کیفیت این سرویس و رفع مشکلات خواهیم بود .

 

وی همچنین درباره مشکل فیش های در نوبت انتظار تلفن ثابت گفت : برنامه ای دراین باره تدوین و به تمامی استان ها ابلاغ شده که براساس آن در تهران و مشهد باید واگذاری تلفن ثابت و پاسخ دادن به فیش های در نوبت انتظار تا پایان اردیبهشت به روز شود و در دیگر استانها نیز طی برنامه ای این موضوع پیگیری خواهد شد .

 

سیدمجید صدری همچنین از رفع مشکل شماره های هوشمند ظرف یکی دو ماه آینده خبر داد و گفت : این موضوع به معضلی برای مردم و مخابرات تبدیل شده که در پی نارضایتی متعدد مردم برای حل این مشکل برنامه ریزی های انجام داده ایم

 


٠٧:٢٤ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    عدد : ٩٩٧٢٢    /    تعداد نمایش : ٨٧٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج