باشگاه مشتریان
تجربه ای نو ، نگرشی متفاوت
10Mbps
ADSL2+
از ابتدا برنده اید

با مودم و نصب رایگان

اطلاعات بیشتر

باشگاه مشتریان
تجربه ای نو ، نگرشی متفاوت
خدمات اینترنتی
بدون مراجعه به مراکز مخابراتی
تلفن 8 رقمی
تلفن 8 رقمی
تلفن 8 رقمی
تلفن ثابت 8 رقمی

تلفن ثابت 8 رقمی

معرفی

  • شبکه تلفن ثابت عبارتست از مجموعه تاسیسات ، منصوبات و تجهیزاتی که امکان ارتباط مشترکین تلفن ثابت را برای ارائه خدمات مندرج در مختصات فنی ، در محدوده معین فراهم می نماید.
  • مرز خدمات تلفنی : شعاع سه کیلومتر از مرکز تلفن در مسیر کابل می باشد.
  • در تهران بزرگ ساختار مخابرات از 7 منطقه (2-8)به علاوه البرز تشکیل شده است .
  • پاسخگوئی به مشترکان در هر مرکز، بر اساس پیش شماره (چهار رقم سمت چپ) انجام می شود.

ادامه

باشگاه مشتریان
باشگاه مشتریان
باشگاه مشتریان
باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان

تجربه ای نو ، نگرشی متفاوت

شركت مخابرات استان تهران در راستاي تشويق مشتريان به استفاده بيشتر از سرویس های مخابراتي و ايجاد محيطي پويا و صميمي، ايجاد ارتباطي دوسويه بين شركت مخابرات استان تهران و مشتريان، پروژه تأسیس باشگاه مشتريان به صورت آزمایشی آغاز كرده است. از ديگر مزاياي اين پروژه، توسعه و خلق سرویس های جديد مخابراتی از طريق شناساييخواسته ها و نياز مشتريان و توجه به اصل مشتري مداري و مشتري نوازي در این شركت میباشد.

 

ادامه

2000 جامع ترین سامانه پرداخت تلفنی سامانه 2000
2000 جامع ترین سامانه پرداخت تلفنی

2000 جامع ترین سامانه پرداخت تلفنی

معرفی

باتوجه به تجربه موفق پرداخت قبوض تلفن ثابت با سامانه 1818، اينك سامانه 2000 به منظور ارائه خدمتي متمايز به شهروندان راه‌اندازي شده است. هدف از اين سامانه ارائه تمامي خدمات پرداخت غيرحضوري و خريد شارژ بصورت يكجا با شماره تلفن 2000 مي‌باشد.

ادامه

تلفن 4 و 5 رقمی تلفن 4 و 5 رقمی
تلفن 4 و 5 رقمی

تلفن 4 و 5 رقمی

معرفی

تلفن های 4 و 5 رقمی ، کدهایی هستند که شرکت ها ، سازمان ها ، موسسات و ... میتوانند در جهت به یاد سپاری بهتر و شماره گیری ساده تر توسط افراد در ارتباط خود ،  خریداری نمایند .

مشترکین شماره های 2 طرفه همچنین میتوانند ، 10000 شماره (برای تلفن 4 رقمی) و 1000 شماره (برای تلفن 5 رقمی) تلفن مستقیم را به عنوان خطوط داخلی خود در نظر بگیرند .

ادامه

ویدیو کنفرانس ویدیو کنفرانس
ویدیو کنفرانس

ویدیو کنفرانس

معرفی

با استفاده از این سیستم و بوجود آوردن امکان برقراری جلسات ویدیویی به صورت زنده، صرفه جویی قابل ملاحظه ایی در وقت، صورت می گیرد بطوری که زمان صرف شده برای انجام کار همان زمان اختصاص داده شده به کنفرانس ویدیویی است و زمان هایی برای دریافت بلیط، سفر، اقامت و رفع خستگی های ناشی از آن مصرف نخواهد شد.

ادامه

Quotation
Quotation
فون واژه
فون واژه

فون واژه

معرفی

  این سرویس به مشترکین این امکان را میدهد تا به جای اعلام شماره تلفن به مخاطب خود،از کلمات استفاده کند

به عبارت دیگر یک فرهنگ ارتباطی است که به جای استفاده از اعداد از حروف استفاده می شود.

شماره ای خاص و منحصر به فرد و فراموش نشدنی به نام شما یا نام خانوادگی تان یا نام شغل و حرفه یا هر نام مورد علاقه شما.

فن واژه برای شماره های 4 و 5 و 8 رقمی قابل اجراست . ولی برای شماره های چند رقمی دیگر با استفاده از تکنیک هایی نیز می توان این سرویس را ارائه داد.

ادامه

شماره فراگیر هوشمند شماره فراگیر هوشمند
شماره فراگیر هوشمند

شماره فراگیر هوشمند

معرفی

شرکت ها، موسسات، سازمان ها و واحد های صنفی که دارای دفاتر و شعب متعدد  می باشند، از عمده ترین کاربران این سرویس به شمار می روند. دارنده این سرویس، تنها یک شماره از شبکه هوشمند را به اطلاع مشتریان خود می رساند و شبکه هوشمند، ارتباط مشتری را با شعبه ای از شرکت که در نزدیک ترین فاصله با وی قرار دارد، برقرار می نماید. صرفه جویی در هزینه های گزاف تبلیغاتی، سهولت در به  خاطر سپاری یک شماره به جای چندین شماره و امکان ارتباط در محدوده های خاص زمانی از دیگر مزایای این سرویس است.

ادامه

پیامک تلفن ثابت پیامک تلفن ثابت
پیامک تلفن ثابت

پیامک تلفن ثابت

معرفی

شرکت مخابرات استان تهران سرویسی را فعال نموده است که به واسطه این سرویس، ارسال و دریافت پیام متنی از شبکه تلفن ثابت به ثابت و ثابت به سیار و بالعکس امکان پذیر می باشد، بنابراین شماره‌ فرستنده‌ پیامک، همان شماره‌ تلفن ثابت مبدا می باشد.

توجه : شروع به کار سرویس پیامک ثابت استان البرز

ادامه

ارائه طرح کسب و کار ارائه طرح کسب و کار
ارائه طرح کسب و کار

ارائه طرح کسب و کار

معرفی

طرح کسب و کار عبارتی است که به عنوان معادل عبارت انگلیسی Business Plan انتخاب شده است. سایر معادل‌هایی که معمولاً مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارتند از: برنامه‌ی تجاری، طرح تجاری، و برنامه‌ی کسب و کار. این عبارت به نسبت جدید است و همزمان با ورود مباحث مرتبط با کارآفرینی در کشور مطرح گردید. 

ادامه

تلویزیون تعاملی یا IPTV
تلویزیون تعاملی یا IPTV
IPTV
{f:603}

تلویزیون تعاملی یا IPTV

معرفی

شبکه یکپارچه متعامل ایرانی (شیما) به عنوان اولین رسانه تعاملی در کشور ، سیستم تلویزیونی دو سویه ای است که در یک زمان امکان برقراری ارتباط دو طرفه بین مخاطب و رسانه را برقرار می سازد .

در IP TV این امکان وجود دارد که برنامه های زنده را در هر زمان که مایل هستید تماشا کنید (برای مثال برنامه را متوقف کنید ، به عقب ببرید و جلو بزنید ) شبکه ها ی خاص را تماشا کنید ، موسیقی و فیلم سفارش دهید ، بازی های مهیج انجام دهید و از ویژگی های منحصر به فرد بسیاری همچون ضبط ویدئوی شخصی (PVR) ، لیست علاقه مندیها ، یادآوری ، سرویس پیام رسانی ، خدمات پزشکی،اطلاعات به روز ترافیک ، اخبار هواشناسی ، اوقات شرعی و ... برخوردار شوید . همچنین با استفاده از این سرویس می توان فیلم ، سریال های تلویزیونی و موسیقی ایرانی یا خارجی را به دلخواه انتخاب کرد . این آرشیو مجموعه ای از ژانرهای مختلف و پرطرفدار ، فیلم های به یاد ماندنی تا جدید ترین آلبوم های موسیقی و سریال های پربیننده تلویزیون را در بر می گیرد .

ادامه

MPLS VPN MPLS VPN
MPLS VPN

MPLS VPN

معرفی

ارائه این سرویس قابلیت برقراری ارتباط بین دو یا چند نقطه دلخواه مورد درخواست مشتری از طریق شبکه IP موجود را فراهم می نماید مشتری با اتصال دو سر این ارتباط به سوئیچهای ارتباطی و یا رایانه می تواند یک ارتباط شبکه خصوصی مجازی محلی یا VLAN بین دو نقطه برقرار نماید این ارتباط به صورت فنی در لایه سه از مدل OSI و یا لایه شبکه در پروتکل TCP/IP برقرار میگردد .

ادامه

اینترنت پرسرعت ADSL2+
اینترنت پرسرعت ADSL2+
اینترنت پرسرعت ADSL2+
اینترنت پرسرعت ADSL2+

اینترنت پرسرعت ADSL2+

معرفی

ADSL خط اشتراک دیجیتال نامتقارن Asymmetric Digital Subscriber Line فن آوری ارتباطی پیشرفته ای با پهنای باند وسیع می باشد که برای استفاده در خطوط تلفن معمولی ساخته شده است. این تکنولوژی نسبتا جدیدی است که خطوط تلفن فعلی را به راهی برای دستیابی به صوت و تصویر و تبادل اطلاعات با سرعت نسبتا بالا تبدیل میکند . به طور کلی ADSL تکنولوژی انتقال با سرعت بالا است و می تواند انتقال داده و تصویر را با سرعت بالا بدون اشغال بودن خط تلفن با سرعتی چندین برابر روش های قدیمی همچون برقراری ارتباط از طریق Dial-up فراهم کند .

ادامه

اینترنت تجاری اینترنت تجاری
اینترنت تجاری

اینترنت تجاری

معرفی

سرویس دسترسی به اینترنت: شرکت مخابرات با ایجاد یک شبکه گسترده آیپی در سراسر کشور و فراهم نمودن دروازه‌های پرظرفیت بین‌الملل، از طریق کابل‌های فیبر نوری در مسیرهای مختلف ارتباطی و با اتصال مستقیم به اصلی‌ترین نقاط دنیا، قابلیت سرویس‌دهی به متقاضیان اینترنت را در سراسر کشور با هر میزان پهنای باند دارد. 
معمولاً کاربران خانگی که با مودم‌های آنالوگ (معمولی) و از طریق خطوط تلفن 
(زوج سیم) به مرکز مخابراتی خود متصل می‌شوند، پهنای باند تا 64 کیلوبیت بر ثانیه را دریافت می‌کنند و اگر پهنای باند بیشتری نیاز داشته باشند، ارتباطشان تا نزدیک‌ترین مرکز مخابراتی توسط مودم‌های G.SHDSL و از طریق یک سیم مسی برقرار شده و از آن طریق به شبکه آیپی ملی و شبکه اینترنت جهانی می‌پیوندند و در صورت نیاز به پهنای باند بالاتر از 8 مگابیت بر ثانیه، این ارتباط از طریق فیبر نوری برقرار می‌شود.
این سرویس از نوع Packet Base بوده و توسط بستر دیتا در مخابرات تأمین می‌شود.

ادامه

HTML5 Icon
Hyperlink Icon
آموزش آنلاین
آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

معرفی

این سرویس دارای محتواهای آموزشی در قالب آنلاین و آفلاین می باشد متقاضیان در کلاس های آموزشی مجازی ثبت نام کرده و استاد به صورت آنلاین به آنها آموزش می دهد و استاد و دانشجو در تعامل مجازی قرار می گیرد و همچنین قالب آفلاین شامل : فیلم های آموزشی و یا وبینارهایی می باشد.

ادامه

اینترانت
اینترانت
اینترانت
اینترانت

اینترانت

معرفی

با توجه به ایجاد یک بستر وسیع IP در سطح استان با گستردگی در کلیه مراکز و امکان دسترسی به این شبکه از طریق شبکه های دسترسی استانی سرویسی بنام « اینترانت » به متقاضیان ارائه می گردد که در این سرویس IP آدرس های Private در داخل کشور بصورت یکتا و سازمان دهی شده تخصیص داده می شود .

با اتصال متقاضیان به این شبکه، امکان دسترسی به کلیه Nodeها و میزبان های (host) داخل کشور ( شامل آدرسهای معتبر اینترنتی داخل کشور و نیز آدرسهای Private متصل شده به این شبکه در سراسر کشور ) فراهم میگردد .

ادامه

+
خدمات اینترنتی تلفن ثابت

خدمات اینترنتی تلفن ثابت

بدون مراجعه حضوری به مراکز مخابراتی امور مربوط به تلفن خود را انجام دهید.

راهنمای تنظیمات ADSL

راهنمای تنظیمات ADSL

مشترکین اینترنت پر سرعت می توانند جهت آگاهی از نحوه تنظیمات به این قسمت مراجعه نمایند.

صدور قبض المثنی

صدور قبض المثنی

شما می توانید بدون مراجعه به مراکز مخابراتی و بدون عضویت در خدمات الکترونیک قبض المثنی دریافت کنید

Copyright © 2014 TCT