زندگی نامه شهید محمد اکبری ارمکی

 

*نگاهی به زندگی شهید محمد اکبری ارمکی *

بسم الله الرحمن الرحیم

فرزند امرا... متولد سال 1330 شماره شناسنامه 10 محل تولد : ارمک کاشان ، دارای تحصیل ششم ابتدایی ، خدمت سربازی کرده ، از سال 54 در مخابرات مشغول کار شده ، متاهل و از سال 48 وارد تهران شده است . محل کار :مرکز تلفن رسالت، تهران پارس ، فلکه دوم .

از سال 48 به تهران آمدم قبلاٌ در یکی از روستاهای اراک زندگی می کردم ، چون پدرم مذهبی و پسر عمویم فردی روحانی بود خیلی زود امام را قبل از انقلاب شناختم و از او تقلید می کردم .البته چند سال اول از ایشان تقلید نکردم آن زمان رسانه امام را مخفی نگه می داشتم . در تهران قبل از انقلاب شبهای جمعه به هیئت اراکیها که درس قرآن بود ، می رفتم ولی به مسجد و سخنرانیهای دیگر خیلی کم می رفتم . با آغاز انقلاب اسلامی در تظاهرات شرکت کردم در محل کار هم تبلیغات می کردیم و در سخنرانی های بهشتی و حجازی شرکت می کردم . میزان مطالعه قبل از انقلاب که اصلاً نداشتم ، ولی بعد از انقلاب خیلی کم از کتاب آقای مطهری استفاده می کنم .تنها در اداره با جهاد و انجمن اسلامی همکاری می کنم به جبهه هنوز نرفتم ولی جنگ را یک خواست الهی میدانم تا ایران را دنیا بشناسد و همانطور که امام فرمود تا نابودی صدام جنگ باید ادامه داشته باشد .

تنها حزب ا... را اسلامی می دانم و احزاب دیگر را زیاد نمی شناسم حزب جمهوری با واقعه 7 تیر معلوم شد که زیادروی افراد خود کار نمی کند اما شهید بهشتی و آقای خامنه ای و آقای رفسنجانی را قبول دارم ، کلیه گروههای ضد اسلام را قبول ندارم همه را نمی شناسم ولی بعضی مثل دمکرات ، خلق مسلمان ، منافقین را ضد اسلام و ضد خدا می دانم . انجمن حجتیه و سازمان مجاهدین انقلاب را نمی شناسم اینطور که می گویند خصوصیات انجمن حجتیه غیر اسلامی هستند . بازرگان و بنی صدر اوایل قبول داشم ، ولی بعداً که چهره آنها روشن شد دیگر مخالف آنها شدم . کار دولت در مجموع بسیار خوب است و قبول دارم . وزیر پست و تلگراف را از لحاظ کاری قبول ندارم وخیلی جاها به مردم دروغ گفته و افراد غیر حزب ا... در مخابرات روی کار گذاشت .

والسلام

روحش شاد

راهش پر رهرو باد